Günlük burç yorumları (24 Aralık 2022)

Günlük burç yorumları (24 Aralık 2022)

Astrolog Murat İpek’ten 24 Aralık 2022 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

Ay, Oğlak burcuna geçti. Hedef odaklı ilerleyebilir, gerçekleştirmek istediğiniz planlarınıza odaklanabilirsiniz.
(MURAT İPEK / astroloji@muratipek.com)
KOÇ
Evle ilgili bazı sıkıntılar çıkabilir, angarya işler ve masraflar oluşabilir. O nedenle ocağınızı ve elektrik tesisatınızı iki kere kontrol edin.
BOĞA
İş konuşup anlaşma sözleşme yapmak için kendinizi hazır hissedebilirsiniz. Gülümsediğiniz sürece her konu önünüzde çözülecek.
İKİZLER
Yani bugün pek de öyle detaylı işler çıkarmak için ideal bir gün değil. Hele bilginize dayalı işler varsa gündeminizde uzak durun derim.
YENGEÇ
Karar vermeniz gereken konuşların içinde bir insanla görüşmek veya görüşmemek durumu varsa bugün karar vermeyin derim.
ASLAN
Yüksek eğitim konusunda atılımlarda bulunmanız veya yapmanız gerekenler varsa inatla üstüne gidin ve halledin mevzuyu.
BAŞAK
Gergin bir gün de yaşamanız mümkün, tam tersi relaks bir gündende geçebilirsiniz. Bunu tamamen ruhsal yapınız anlatacak. Olumlu olun.
TERAZİ
Kısa vadeli planlarda, yakın çevreniz bugün daha önce kararlaştırdığınız konularda yan çizebilirler. Boşuna morlinizi bozmayın.
AKREP
Çocuklarla ilgili konular bu aralar çevrenizde yaşanıyorsa çözüm yolunu sizin sırtınıza yıkmak isteyebilirler. Kararlı davranın.
YAY
Kafanızın arkasında özel hayatınızla ilgili konular dönüp dolaşabilir çok fazla gitmeyin üstünüze. Her şey olacağına varıyor.
OĞLAK
Sağlığınızla ilgili bugün bir şeyler yapmanız gerekiyorsa geciktirmeden yapın yapacaklarınızı. Sağlık ertelemeye gelmez.
KOVA
Kendiniz bugün pek bir telepatik hissedebilirsiniz. Fal baktırmak, spiritüel şeyler için pek renkli bir gün. Bu konuda gününüzü keyiflendirin derim.
BALIK
Kendinize sınırlar koyabilirsiniz veya çevrenizi hizaya sokmak adına adımlar atabilirsiniz. Bu adımlar sizi ne ve çevrenizi pek memnun etmeyebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu