Günlük burç yorumları (23 Ocak 2023)

Günlük burç yorumları (23 Ocak 2023)

Astrolog Murat İpek’ten 23 Ocak 2023 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

Ay saat 13.19 ile 20.35 arasında boşlukta olacak. Bugünü özellikle öğleden sonrasını kişisel bakıma ayırabilirsiniz.
MURAT İPEK / astroloji@muratipek.com
KOÇ
İçinizdeki metanet, bugün işinizde bazı yeni girişimler başlatmanızı sağlayabilir. O nedenle bugün sakin düşünün, doğru karar verin.
BOĞA
Çevrenizdekiler yakında size iş konusunda büyümeyi hızlandıracak önemli yardımlarda bulunabilir. Fırsatları takip edin.
İKİZLER 
Bir aile üyenizle başa çıkmak için sahip olduğunuz tüm nezaket ve diplomasiye dibine kadar ihtiyacınız olacak gibi görünüyor. Sabırlı olun!
YENGEÇ 
Mutlu düşünceler düşünerek olumsuzluklardan kurtulabilirsiniz. Özellikle sağlıkla ilgili konularda kesinlikle moral bozukluğu yaşamayın.
ASLAN 
Bugün korkularınızın biraz üstüne gitmeye ne dersiniz? Hayattan kaçtığınız mevzularınızı acele etmeden tek tek ele alın derim.
BAŞAK 
Daha fazla görev nedeniyle işiniz daha yoğun hale gelebilir bugün. İş arkadaşlarınızdan kötü niyetli olanlara fırsat vermeyin, çalışın.
TERAZİ
Gayrimenkul konularında önünüze gelecek olan fırsatları çok iyi görmeye bakın. Değeri az olan bir yerden büyük paralar kazanabilirsiniz.
AKREP 
Yatırım konusunu bir profesyonelle tartışmak iyi bir fikir olacaktır. Çünkü yapacağınız küçük bir yanlışlık koca bir yılınıza mal olabilir.
YAY 
Para en beklenmedik kaynaklardan gelebilir. Bir çalışma ortamında, inisiyatifi elden bırakmayıp sürdürmelisiniz. Çalışmaya devam edin.
OĞLAK 
Bugün aile büyüğünüzle vakit geçirmeyi tavsiye edebilirim. Bu hem sizin aklınızı açabilir. Hem de güçlü bir maneviyat kazandırabilir.
KOVA 
Eğer bir hastalıktan veya kazadan iyileşme durumundaysanız kayda değer bir ilerleme kaydedecek olduğunuzu anlayabilirsiniz.
BALIK 
Finansal kararlar almak, pazarlık yapmak ve müzakere etmek için mükemmel bir gün. En azından bankaya kadar yol boyunca gülerek çıkacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu