Günlük burç yorumları (22 Ocak 2023)

Günlük burç yorumları (22 Ocak 2023)

Astrolog Murat İpek’ten 22 Ocak 2023 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

Ay Kova burcunda ilerliyor. Bugün iletişimde taşkınlıklara, densizliklere açık olabilirsiniz. Aman ha, ağzınızdan çıkanı kulağınız iki kere duysun.
MURAT İPEK / astroloji@muratipek.com
KOÇ
Başkalarını sizinle aynı fikirde olmaya ikna edebileceksiniz. İronik olarak, ilginç konuşmacılar olan insanları da kendinize çekeceksiniz.
BOĞA
Bugün sağlığınızı iyileştirmek için bir şeyler yapabilirsiniz. Kazancınızı kesinlikle artırabilirsiniz. Tansiyon sorunlarına dikkat!
İKİZLER
Yaratıcı, romantik bir gün! Mükemmel bir randevu günü. Uzun bir öğle yemeğinin tadını çıkarın veya akşam için planlar yapın.
YENGEÇ
Bugün başkalarıyla tartışmak hoş ve eğlenceli olacaktır. Spor etkinlikleri, filmler içinde güzel bir zaman. Kendinizi şımartabilirsiniz.
ASLAN
Bir şeyin daha çekici görünmesi için ev onarımları veya yeniden dekore etme fikirleri paylaşmak adına iyi bir zaman. Dekorasyon da fikir alın.
BAŞAK
Bugün komşular, kardeşler ve akrabalarla gevezelik yapmanın tadını çıkarın, çünkü bu kesinlikle iyi hissettiren bir gün!
TERAZİ
İyimsersiniz ve geleceğiniz için umutlusunuz. Aslında, yakın çevrenizi takdir etme beceriniz bugün mükemmel. İletişimde kalın.
AKREP
Gökyüzü bugün sanata, müziğe ve şiire olan ilginizi de harekete geçirecektir. Ayrıca, birine onu sevdiğinizi söylemenizi kolaylaştıracaktır.
YAY
Bugün başkalarıyla takılırsanız, benzer düşünen kişilerle birlikte olduğunuzu gördüğünüz için memnun kalacaksınız. Bol bol konuşun.
OĞLKA
Arkadaşlarla ve grup üyeleriyle ilişkiler bugün hoş ve rahat. Hoş vakit geçirmek için elinizden geleni ardınıza koymayın derim. Mutlu edin kendinizi.
KOVA
Etrafınıza bakın ve günlük dünyanızdaki güzelliği görün. Alışveriş yapıyorsanız karşı koyamayacağınız için güzel şeyler alırsınız.
BALIK 
Bugün hiçbir şey yapamıyorsanız. Parkları, kütüphaneleri, tarihi binaları, müzeleri ve sanat galerilerini ziyaret edin. Size bu iyi gelecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu