Günlük burç yorumları (22 Aralık 2022)

Günlük burç yorumları (22 Aralık 2022)

Astrolog Murat İpek’ten 22 Aralık 2022 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

Hemen aksiyon alıp harekete geçmeye istekli olabilirsiniz. Adalet ve eğitim gibi konular gündeminizde olabilir.
(MURAT İPEK / astroloji@muratipek.com)
KOÇ
Yola çıkacaksanız veya uzak yollarla ilgili bazı planlarınız varsa bence bugün yapmanız gerekeni yapın bu konuda ama parayı doğru hesaplayın
BOĞA
Bugün psikolojinize dikkat edin derim. Çünkü bir anda kendinizi bu konularda bitkin hissedebilirsiniz.
İKİZLER
Bugün ne kendinizi gerin ne de çevrenizi en iyisi mümkünse hele aşksa konu kesinlikle sus pus kalmanızda fayda var. Susmayı başarın bence.
YENGEÇ
Ortalığı toplayıp çevrenizi mutlu etmek adına abuk sabuk koşturmazsanız bugün pek de güzel bir gün geçirebilirsiniz. Bencil olun biraz.
ASLAN
Kendinizi bugün göstermek için iyi bir gün, olabildiğince cazibeli hoş görünerek kendinizi yeni insanlarla tanışacak ortamlara atabilirsiniz.
BAŞAK
Sindirim sistemine dikkat özellikle yediklerinizle ilgili bugün bazı ufak tefek sıkıntılar yaşamanız söz konusu olabilir.
TERAZİ
Tamam kendinizi toparladığınızı hissettiğiniz bir anda olmadık bir kararla tekrar koşturmaya bugün başlayabilirsiniz. Yapmanız gerekeni yapın yeter.
AKREP
Ayrılıklar ve son konuşmalar söz konusu olabilir. Ama bu durumu çokta ciddiye almayın bugün çünkü geçici bir durum yaşamanız olası.
YAY
Şansla şanssızlığı aynı anda hissedebilir ve ne oluyor yahu diyerek kafanız karışabilir. Eğer karşınızdaki insan size çok cazip gelirse iki kere düşünün.
OĞLAK
İş, para ve çalışma hayatı konusunda tam bir alavere dönebilir arkanızdan o nedenle ne yaparsanız yapın bugün sinirlerinize hakim olun derim.
KOVA
Sevgilinize öyle çiçek, böcek, şıklıklar yapacağınız bir gün değil. O nedenle bu tip konulardan uzak durmanız sizin için en iyisi diyebilirim.
BALIK
Korkularınızla yüz yüze kalabilir. Özellikle ikili ilişkiler konusunda ter edilme, tercih edilme korkusu sizi kuşatabilir. Bu konulara hiç girmeyin bence.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu