Günlük burç yorumları (21 Ocak 2023)

Günlük burç yorumları (21 Ocak 2023)

Astrolog Murat İpek’ten 21 Ocak 2023 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

Ay saat 18:52 ile 21:28 arasında boşlukta. Ve Kova burcunda yaşanacak olan yeniay sizi düzen konusunda yenilenmeye davet edecek.  
MURAT İPEK / [email protected]
KOÇ
Senin kadar gezmekten zevk alacak birini yanına alırsan bugün harika zaman geçirebilirsin. Kendine bol bol zaman ayır derim.
BOĞA
Kendini daha çok doğa içinde görmek isteyebilirsin. Bunu yapmaman için hiçbir neden yok. Gönlünü hoş edecek her şeyi yapmalısın.
İKİZLER
Arkadaşlarla bir arada olmak isteyebilirsin ve çok doğal olarak bugüne sarkmış işlerin varsa seni durdurabilir. Önceliği işine ver derim.
YENGEÇ
İş arkadaşlarınızın sizin arkanızdan dedikodu yaptığını düşünüyorsanız. Sakin olun ve çevrenizdekilerin bol bol konuşmalarına müsaade edin.
ASLAN
Bazı oluşumlarda isminiz geçiyor olabilir ve bir teklif alarak iş konusunda yeni bir atılım içine girmeniz olası. Olanları iyi takip edin.
BAŞAK
Çocuklarla ilgili bir sıkıntınız varsa bugün inatlaşmak yerine onların istekleri doğrultusunda hareket ediyormuş gibi görünün ve istediğinizi yaptırın.
TERAZİ
Kendinizi bir kısır döngüde sürekli dönüyormuş gibi hissedebilirsiniz bugün. O nedenle öncelikle yakın çevrenizden biriyle dertleşmeniz iyi gelebilir.
AKREP
Bugün alışveriş yapmak için harika bir gün gibi görünebilir ama siz siz olun yine de kredi kartınızı sağa sola savurmayın derim. Paraya dikkat!
YAY
Bazı pazarlıklar içinde kendinizi bulup iş konusunda kafanız karışabilir. Bugün sadece geleceğinizi düşünün ve öyle kararlar verin.
OĞLAK
Eşiniz veya sevgiliniz sizinle daha çok zaman geçirmek istiyor olabilir. Bu konuda elinizden geleni sonuna kadar yapın derim. Sonra canınız sıkılabilir.
KOVA
Bugün seyahat edemiyorsanız, özellikle güzelliği takdir edebileceğiniz yerlerde farklı bir şey yapın. Bu size iyi gelecektir.
BALIK
Bir mirası nasıl paylaşacağınızı tartışmak için iyi bir gün olmayabilir.  Ayrıca kredi, ipotek veya finansal destek istemek için acele etmeyin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu