Günlük burç yorumları (21 Mayıs 2023)

Günlük burç yorumları (21 Mayıs 2023)

Astrolog Murat İpek’ten 21 Mayıs 2023 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

Ay, İkizler burcunda ilerlemeye devam ediyor. Bugün pırıl pırıl bir akılla işlerinizi kovalamak için ideal bir gün. Aşk ilişki çıkmaz bugünden. 
MURAT İPEK / [email protected]
KOÇ
Sosyal ilişkileriniz açısından oldukça güzel bir gün. Fırsattan istifade ederek çevrenizi daha da etkileyebilirsiniz.
BOĞA
Bugün özellikle sosyal çevrenizle arkadaşlarınızla güzel paylaşımlar içinde olmanız mümkün. Özellikle para ile ilgili bir gelişme olursa değerlendirmenizde fayda var.
İKİZLER
Partnerinizle aranızdaki sorunları çözmek, buzları eritmek isteyebilirsiniz. İlişki konusunda ilk adımı sizin atmanız gerekebilir.
YENGEÇ
Bugün biraz hayal kırıklığına açıksınız, özellikle geçmişte yaşadığınız konular sizi biraz rahatsız edebilir. Bugün geri değil ileri bakmanız gereken bir gün unutmayın!
ASLAN
Sağlığınızla ilgili birtakım sorunlar meydana gelebilir. Beslenmenize dikkat etmenizde fayda var.
BAŞAK
Bugün kendinizi daha iyi hissetmemeniz için aslında hiçbir sebebiniz yok. Yapmanız gerekenlerden kaytarmaya boşuna uğraşmayın.
TERAZİ
Geleceğe dair fikirleriniz bugün ki gündeminizde önemli bir yer kaplayabilir. Gününüzü iş ve kariyer odaklı fikirlerle geçirebilirsiniz.
AKREP
Çocuklarınız varsa, muhtemelen bugün onları şımartmak isteyebilirsiniz. Çocuklarınızı orantılı bir biçimde şımartmaktan kimse zarar görmez.
YAY
Güne pozitif başlayabilirsiniz. Bu pozitifliğiniz çevrenizi de olumlu yönde etkileyebilir. Sürekli övgüye maruz kalabilirsiniz.
OĞLAK
Bugün arkadaşlarınızla vakit geçirmek için pek de uygun bir zamanlama olmayabilir. Huzursuzluğa açık bir gündesiniz. Her şeyden önce insanlara dikkat edin.
KOVA
Edindiğiniz bilgileri çevrenizdekilerle paylaşmak isteyebilirsiniz. Tartışma, beyin fırtınası, yeni şeyler öğrenme, gibi durumların çok sık yaşanacağı bir gün olabilir.
BALIK
Bugün kafanızı dağıtmak için hoş kaçamaklar yaşamanız pek mümkün. Eğer gündeminizde yurtdışı eğitim gibi konular varsa cesaret gösterin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu