Günlük burç yorumları (21 Aralık 2022)

Günlük burç yorumları (21 Aralık 2022)

Astrolog Murat İpek’ten 21 Aralık 2022 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

Transit Ay, Yay burcunda. Dikkatiniz daha çok genel konulara kayabilir ve yaşamınızı organize edebilmek için koşturabilirsiniz.
(MURAT İPEK / astroloji@muratipek.com)
KOÇ
İş ve çalışma koşullarınızda genelde bir tıkanma duygusu ile sanki engelleniyormuş gibi hissedebilirsiniz. Bu durumun ne kadar gerçek olduğunu düşünün.
BOĞA
Kariyer konusunda bazı kısıtlamalardan geçecek gibi duruyorsunuz o nedenle çevrenizdeki insanların sizinle olan  bu konudaki iletişimine dikkat edin.
İKİZLER
Yurtdışı ve kariyer ile ilgili veya uzakta olan yakınlarınızla alakalı nahoş haberler almanız mümkün o nedenle sadece soğukkanlılığınızı koruyun yeter.
YENGEÇ
Genel tutum ve davranışınızda bazı dengesizlikler içinde kendinizi bulabilirsiniz. Olabildiğince akılcı ve dingin kararlar vermeye gayret edin.
ASLAN
Aşk konusunda şifalanalım derken ortalık birbirine girebilir. O nedenle kriz yönetebilir bir psikolojiniz varsa aşk konusunda hareket alın derim.
BAŞAK
Aile büyüklerinizle ilgili bazı tuhaf haberler veya istekler kapınızı çalabilir. Mümkün mertebe yaşadıklarınızı abartmamaya çalışın derim.
TERAZİ
Arkadaş çevrenizden ilişkileriniz konusunda güzel sözler duyabilirsiniz veya destekler tavırlar içinde olabilirsiniz. Akıl almak için iyi bir gün.
AKREP
Tartışmayın ve gerginliklere kendinizi bırakmayın derim. Yol ayrımında bulunan bazı konularda size akıl danışmak isteyenler sizi oyalayabilir.
YAY
Çalışma hayatınızda size olumlu sözler söyleyerek cesaretlendirecek insanlar da çıkabilir karşınıza veya tam tersi cesaret kıracak tipler de olabilir.
OĞLAK
Bugün öyle aile üyeleriyle oturup yanyana tatlı tatlı sohbet etmeyi düşünüyorsanız, bence hemen bu fikirden vazgeçin. Tartışma çıkabilir.
KOVA
Evet siz arkadaşlarınız için düşünmeden elinizi taşın altına sokarsınız. Ama çevreniz bunu sizin için gerektiğinde yapıyor mu?
BALIK
Tam bir sinir harbi yaşayabilirsiniz bugün. Özellikle ezici ve kırıcı tavırlar sizin bugün dikkatinizi iyiden iyiye dağıtabilir. Çok takmayın derim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu