Günlük burç yorumları (19 Ocak 2023)

Günlük burç yorumları (19 Ocak 2023)

Astrolog Murat İpek’ten 19 Ocak 2023
Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

Ay saat 13.08 ile 22.11 arasında boşlukta olacak. Öğleden sonra yeni bir işe başlamak için pek uygun bir zaman olmayabilir. Bugün sabırlı olun.
MURAT İPEK / astroloji@muratipek.com
KOÇ 
Uzaktan arkadaşlar size becerilerinizden maksimum düzeyde yararlanma konusunda değerli bilgiler sağlayabilir. Fırsatları kaçırmayın.
BOĞA 
En yeni ekipmanlar bir anda kullanımınıza sunulabilir. Bunların hayatınızı daha kolay ve daha ilginç hale getirmesi muhtemeldir.
İKİZLER 
Bugün yeni arkadaşlar edinmek ve yeni fırsatlar bulmak için kapılar açabilir. Artan gelir de bir olasılık olarak cebinizde duruyor.
YENGEÇ 
İş yerinde bazı şaşırtıcı bilgilere rastlayabilirsiniz ve bu, zihninizi yeni bir yöne doğru yönlendirebilir. Çevrenizdekilere dikkat edin.
ASLAN 
Sadece yarım saat olsa bile, kendinize kesinlikle çalışmadan biraz zaman ayırdığınızdan emin olmalısınız. Bugün buna ihtiyaç duyacaksınız.
BAŞAK 
Ayrıntıları takip etme konusunda kesinlikle bir yeteneğiniz var. Bunu bugün kullanın ve çevrenizde bir farkındalık yaratın.
TERAZİ 
Huysuzluklarınızın üzerinizden geçmesine izin verin ve ne kadar komik ya da eğlenceli olabileceğinizi çevrenize hatırlatmaya çalışın.
AKREP 
Birisi sizi ters yönde etkileyen bir şey söylerse, sadece gülüp geçin. Çok sertleşirse silahlarınıza sarılın ve haddini bildirip oturtun.
YAY 
İş ve zevkin eşit olduğu bir seyahate çıkmanın olası bir yolu varsa, bunun gerçekleşmesi için ne gerekiyorsa yapmalısınız.
OĞLAK 
Büyük resme bakma konusunda kesinlikle iyi olsanız da iş, bitirme detaylarına geldiğinde iyi olmadığınızı düşünmeniz için hiçbir sebep yok.
KOVA 
Bir projeyi sadece iyi değil, aynı zamanda kesinlikle harika gösteren küçük şeyler için yetenekli bir gözünüzün olduğunu bugün ispat edebilirsiniz.
BALIK 
İşle ilgili kısa bir seyahat enerjinizi tüketebilir. Ek olarak, ihtiyacı olan birine yardım etmek sizi çok daha iyi hissettirebilir. Olumlu olmaya bakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu