Günlük burç yorumları (19 Mayıs 2023)

Günlük burç yorumları (19 Mayıs 2023)

Astrolog Murat İpek’ten 19 Mayıs 2023 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

Boğa burcunda yeniay. Ve ay bugün 20:50  ile 21:47 arasında boşlukta olacak sonra ise İkizler burcuna geçecek. Çok dada hareketli ve enerjik bir güne hazır olun.  
MURAT İPEK / astroloji@muratipek.com
KOÇ
Bireysel farkındalığınız daha ön planda olacağı bir gündesiniz. Renkli ve yaratıcı kişiliğinizi ön plana çıkarmak isteyebilirsiniz.
BOĞA
Çocuğunuz varsa, çocuklarınız evdeyken bile boş yuva sendromu yaşayabilirsiniz. Finansal bir anlaşma, önemli sonuçlar elde etmeyi vaat ediyor.
İKİZLER
İşinizle ilgili değişen şartlar olabilir akabinde uyum sağlamakta zorlanabilirsiniz. Kendinizi ifade biçiminizle gösterebilirsiniz.
YENGEÇ
Babanızla, otorite figürleriyle daha sağlam ama ortak ve eşle ilgili konularda bugün biraz daha zaaflı bir gün geçirebilirsiniz. En iyisi kendinizi bu anlamda koruyun.
ASLAN
İletişim konusunda sıkıntı yaşayabilirsiniz. Dar görüşlü insanlarla iletişim kurmuş olmanız canınızı sıkılabilir.
BAŞAK
Günün ilerleyen saatlerinde yaşanabilecek küçük sorunlar moralinizi bozabilir. Gerginliği azaltmak için kaygısız bir tavır takınmanızda fayda var.
TERAZİ
İş yerinizde oldukça yoğun bir gün geçirebilirsiniz. Kendinizi işinize vermek, sıra dışı ve yenilikçi fikirlere açık olmak isteyebilirsiniz.
AKREP
Bugün eğer mümkünse para ve parayla ilgili konularla çok ilgilenmeyin. Çünkü bu konuda karışıklık ve gecikme yaşama riskiniz var. Sinirlerinizi bozmayın.
YAY
Rutinden sıkıldığınızı fark etmeniz sizi farklı macera ve arzular istemenize sebep olabilir. Adımlarınız daha sağlam atmak sizin için iyi olacaktır.
OĞLAK
Unutmayın ne ekerseniz onu biçersiniz, bu nedenle başarılı olmak için gereken çabayı bugün gösterin. Beklenmeyen bir harcama kafa karıştırabilir.
KOVA
Duygusal açıdan daha çalkantılı bir güne başlayabilirsiniz. Yalnız kalmayı tercih etmek isteyebilirsiniz. İnişli çıkışlı bir gün geçirebilirsiniz.
BALIK
Bugün öyle ya da böyle ev işlerinden zevk almaya bakın. Arkanı kollayacağına güvendiğin kişiler bugün seni hayal kırıklığına uğratabilir.  Çalışın bari.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu