Günlük burç yorumları (17 Ocak 2023)

Günlük burç yorumları (17 Ocak 2023)

Astrolog Murat İpek’ten 17 Ocak 2023
Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

Ay saat 17.26 ile 20.32 arasında boşlukta olacak ve sonra Yay burcuna geçecek. Bugün kendinizi ikna etmekte zorlanabilirsiniz.
MURAT İPEK / astroloji@muratipek.com
KOÇ
Arkadaşlarınız veya bir grupla, belki kariyer veya eğitim fırsatlarıyla ilgili yeni ve heyecan verici bir yola girebilirsiniz.
BOĞA
Sanatsal yetenekleri modern teknolojiyle birleştirmeyi keşfedebilirsiniz. İlgili sosyal etkinliklere davetler olursa katılın derim.
İKİZLER
Hayattan alabildiğiniz kadarını kabul edin. Kişisel, profesyonel ve yaratıcı yanınızda fark yaratabilmek için girişimci olmaya bakın.
YENGEÇ
Bugün evinizde bir parti veya küçük bir toplantı düzenlemeye karar verebilirsiniz. Bunu yaparken doğru insanları seçmeye gayret edin.
ASLAN
Heyecan verici bir fırsat bugün gelebilir ve bunu mümkün olan her alanınızda kullanmaya gayret edin. Olumlu dönüşler olabilir hayatınızda.
BAŞAK
Size e-posta veya telefon yoluyla çok miktarda bilgi gelebilir. Muhtemelen yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Bu konuda kendinizi açık tutun.
TERAZİ
Bilgisayar becerilerinizi geliştirmeyi düşündünüz mü? Eğer öyleyse, bugün bunu yapma günüdür. Bir kursa veya bilen birine danışın.
AKREP
Hedeflerinize ulaşmak için kısayolların yanı sıra pek çok değerli bilgi keşfedeceksiniz. Kendinizi bilgiye açın ve ilerleyici olun.
YAY 
Bugün yeni ve ilginç fikir alışverişinde bulunurken evde geçireceğiniz zamandan çalmamaya gayret edin. İşi işte bırakmayı bugün başarın.
OĞLAK 
Muhtemelen küçük grupların dahil olduğu sosyal etkinlikler, size değerli bilgiler sağlayabilecek bilgili kişilerle iletişim kurmanızı sağlayabilir.
KOVA 
Okula geri dönmeye veya eğitiminizi başka bir şekilde ilerletmeye karar verebilirsiniz. Bu konuda kimseden destek beklemeden direkt eyleme geçin.
BALIK
Bugün aklınız sosyal ve politik konularda olabilir. Şu anda bu sorunlarla ilgilenen gruplara dahil değilseniz, bir gruba katılmayı düşünebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu