Günlük burç yorumları (17 Nisan 2023)

Günlük burç yorumları (17 Nisan 2023)

Astrolog Murat İpek’ten 17 Nisan 2023 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

Ay, Balık burcunda hareketine devam edecek ve saat 21:56 ile 04:09 arasında boşlukta olacak ve sonra koç burcuna geçiş yapacak.  Gece bol bol dinlenin.  
MURAT İPEK / astroloji@muratipek.com
KOÇ
Romantik bir randevunun ilginç olup olmayacağına veya sorun çıkaracağına o randevuya çıkmadan karar vermelisin. Manasız insanlarla olmak zaman kaybı.
BOĞA
Şanslı bir güne uyanmış hissedebilirsiniz. Şanslı hissetmeniz birden fazla imkanla karşılaşmanıza yol açabilir. İmkanları daha detayları değerlendirin.
İKİZLER
Bugün içinde bulunduğunuz durumdan memnunsunuz. Ayrıca, ne istediğinizi zaten bulmuşsunuz ve onu elde etmek için adımlar atıyorsunuz. İyi bir gün.
YENGEÇ
Ekonomik koşullarınızı iyileştirmek adına birtakım kararlar almak isteyebilirsiniz. Ekonomik ve çevresel faktörleri göz önünde bulundurmanız son derece faydalı olacaktır.
ASLAN
Parayla uğraşırken gardınızı alın çünkü kayıp bekleniyor. Finansal sınırlamalarınız bugün yüzeye çıkacak. İnsanlar nasıl işleri başardığınıza şaşırabilirler.
BAŞAK
Bugün imkanları kendi lehinize çevireceğiniz bir gün olabilir. İnsanlarla iletişiminiz gündeminizi hayli meşgul edebilir.
TERAZİ
Size en yakın insanlar ihtiyaçlarınızı önemsiyor gibi görünecek. Ama bunun böyle olmadığını görerek üzülme ihtimaliniz var. Özelinizi bugün saklayın kendinize.
AKREP
Eğer bir ilişkiniz yoksa yeni bir ilişki her an kapınızı çalabilir. Mutlu ve zinde hissedeceğiniz bir gün. Bugünü en iyi şekilde değerlendirin.
YAY
Maliyet gerektiren işlere girmek isteyebilirsiniz. Yardım almaktan çekinmeyin. Kendinize son derece güveneceğiniz bir gündesiniz.
OĞLAK
Bütçenizi aşmamak için harcamalarınızı dikkatli bir şekilde yönetmeniz gerekebilir. Başkalarına yansıttığınız olumsuz bir şeyin size zarar vereceğini unutmayın.
KOVA
Hem duygusal hem de maddi anlamdaki beklentilerinizde ölçüyü iyi ayarlamalısınız. Bunu yapmak geleceğiniz için sağlıklı bir adım olabilir.
BALIK
Bir aile üyesinin canlı, hayat veren konuşmaları muhtemelen sizi mutlu edecek. Gün, mütaahitlerin ve emlakçıların lehine görünüyor. Emlak işine dikkat!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu