Günlük burç yorumları (17 Mayıs 2023)

Günlük burç yorumları (17 Mayıs 2023)

Astrolog Murat İpek’ten 17 Mayıs 2023 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

Ay, bugün 12:09  ile 15:27 arasında boşlukta olacak sonra ise Boğa burcuna geçecek. Para konusunda kafa karışıklığı yaşanabilir. Oburluğun alemi yok! 
MURAT İPEK / astroloji@muratipek.com
KOÇ
Duygusal yönlerinizin daha çok ortaya çıkacağı bir gün olabilir. Derdinizi ya da sıkıntınızı yakınlarınızla paylaşmaktan çekinmeyin.
BOĞA
Kendinizi daha toparlanmış, daha güçlü hissedebilirsiniz. Kelimenin tam anlamıyla koşturup iş halledeceğiniz bir gün gibi duruyor bugün.
İKİZLER
Gün içinde arkadaşlarınızla fikir alışverişi yapabilir, bazı konularda fikir ayrılığına düşebilirsiniz. Düşüncelerinizi daha iyi ifade etmenizde fayda var.
YENGEÇ
Bugün karmaşık bir durumun ardından rahatlayabilir. Öğrenciler kariyer yollarını seçerken net kararlar almak için düşünmeliler.
ASLAN
Alışveriş ve harcamalar gündeme gelebilir. Maddi konularda daha titiz davranmalı, gereksiz harcamalardan kaçınmalısınız.
BAŞAK
İçsel metanetiniz, sizi genişletebilecek bazı zorlayıcı kararlar almanıza olanak sağlayabilir. Yakındaki ihtiyaç sahiplerine yardım sağlayabilirsiniz.
TERAZİ
Aileniz veya geçmişinizle ilgili konular gündeme gelebilir. Kalbinizin sesini dinlemek isteyebilir, geçmişe bakmak isteyebilirsiniz.
AKREP
Tam bir işbaşı durumu içinde olabilirsiniz. Özellikle kariyer ile ilgili güzel gelişmeler ve maddi konularda hoş gelişmeler yaşamanız mümkün.
YAY
Yeni fikirler edineceğiniz oldukça sosyal bir gün geçirebilirsiniz. Arkadaşlarınıza karşı duygusal tutumunuz daha ön planda olabilir.
OĞLAK
Aklınız biriyle el ele, göz göze olmak isteyebilir. Şimdi kendinize gelin ve bütün karizmanızla işinizi yapın. Çevremize daha olumlu bakarken bulabiliriz kendimizi.
KOVA
Para konusunda pozitif bir gün geçirebilirsiniz. Para kazanma ve harcama konusunda dikkat etmeniz gerekebilir.
BALIK
Aşık çiftler muhtemelen ailelerinden evlenmeleri için biraz cesaret bulabilirler bugün. Olumlu gelişmeler, haberler öğrencileri mutlu edebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu