Günlük burç yorumları (16 Ocak 2023)

Günlük burç yorumları (16 Ocak 2023)

Astrolog Murat İpek’ten 16 Ocak 2023 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

Ay, Akrep burcunda ilerlerken kendinizi; Maddi, manevi her anlamda kendinizi gergin ve olayların içinde olmaya yatkın bir halde bulabilirsiniz.
MURAT İPEK / [email protected]
KOÇ
Kredi kullanmak veya borç para almak için bazı girişimlerde bulunabilirsiniz. Eğer böyle bir sorun içindeyseniz hesabınızı iyi yapın derim.
BOĞA
Tartışmaya girmemek için bugün daha net ve anlaşılır cevaplar vermeniz gerekebilir. Olabildiğince açıklamacı olun.
İKİZLER
Sağlık konusunda bağırsaklar ve genel olarak sindirim sisteminize dikkat etmenizde fayda var. Asap bozukluğu buna neden olabilir.
YENGEÇ
Sevgilinizle gelecek planları yapmak için aceleci olmayın. Her şeyin bir zamanı vardır. Daha sabırlı ve sakin bir zamanı kollayın bunun için.
ASLAN
Annenizle, babanızla veya aile büyükleriyle bugün ilgilenmeniz sizin için çok daha iyi olacaktır. Bu konuda biraz özverili olmalısınız.
BAŞAK
Kardeşinizle, arkadaşlarınızla planlar yapıp sonra hayal kırıklığı yaşamamanız için ayaklarınızın bugün yere basması şart.
TERAZİ
“Paralar, paralar bozulmasın aralar” diyerek bugün elinizdeki avucunuzdakini de kaybetme olasılığınız hayli fazla. Akıllı olun az!
AKREP
Kafanız bugün oradan oraya seke seke çalışabilir. Hiçbir biçimde kendinizi zorlamayın derim. Durum daha da karışabilir.
YAY
Bugün aklınız başka yerde ruhunuz ve bedeniniz ise bambaşka yerlerdeymiş gibi hissedebilirsiniz. Dikkatinizi toplamak için doğru beslenin.
OĞLAK
Yazışmalara, özellikle elektronik ortamda dile getirdiklerinize bugün ekstradan özen gösterin. Kendinizi tam olarak ifade edin.
KOVA
İş arkadaşları ve yöneticilerle ufak tefek gerginliklere açık bir gün. Karşınızdakiler sınırlarınızı zorlayabilir, muhatap olmayın derim.
BALIK
Mahkeme ve hukuki konularda bir karışıklık varsa hayatınızda üstüne gidip halletmek için hareket alabilirsiniz. Bilen birilerine danışın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu