Günlük burç yorumları (16 Nisan 2023)

Günlük burç yorumları (16 Nisan 2023)

Astrolog Murat İpek’ten 16 Nisan 2023 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

Ay, Balık burcunda ilerlemeye devam ediyor. Kendimizi genel olarak biraz daha geniş düşünürken bulabiliriz. Kafa karışıklığına müsait bir gün.  
MURAT İPEK / astroloji@muratipek.com
KOÇ
Özellikle üreme sistemi, idrar yolları gibi konularda sıkıntılar yaşamanız söz konusu olabilir. Kendinizi biraz kapalı ve tutuk hissedebilirsiniz.
BOĞA
İçinize attığınız tüm negatif olayları bugün dışarı atmak isteyebilirsiniz. Çevrenizdekilerle iletişim kurarak, dertleşmek isteyebilirsiniz.
İKİZLER
Kendinizi aşka ve bu konuda ani gelişmelere hazır hissedebilirsiniz. Eğer bugün böyle bir durum gelişirse her şeyi boş verin ve ayaklarınızı yerden kesin.
YENGEÇ
Kendinizi aşka ve bu konuda ani gelişmelere hazır hissedebilirsiniz. Eğer bugün böyle bir durum gelişirse her şeyi boş verin ve ayaklarınızı yerden kesin.
ASLAN
Bugün verimli bir gün geçiremeyebilirsiniz. Çok ciddi kayıplar olmasa bile biraz kafanız karışabilir ve yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Dinlenin!
BAŞAK
Yakın çevrenizle birlikte ortak bir iş kararı alabilirsiniz. İş konusunda değişiklik yapmayı düşünebilirsiniz. Farklı fikirleri dinlemek size iyi gelecektir.
TERAZİ
Bugün, kendinizi biraz daha diplomatik hissedebilirsiniz. Çok daha orta yolu bulur bir psikoloji içinde olabilirsiniz. Bu gayet iyi. Bunu gündelik koşturmanız için kullanın.A
AKREP
Kendinize zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Farklı aktivitelere katılabilir. Kendinizde hiç keşfetmediğiniz özelliğinizi keşfedebilirsiniz.
YAY
Bugün kendinizi boşlukta hissetmeniz muhtemel. Her şey sanki sizden uzaklaşıyormuş gibi gelebilir. Hayata dair birçok meseleyi çıkarmamaya gayret edin.
OĞLAK
Amaçlarınız doğrultusunda hareket etmek isteyebilirsiniz. Gün içinde aşabileceğiniz engellerin karşınıza çıkması gayet normal.
KOVA
Özel biriyle güçlü bir duygusal bağ bugün gelişebilir. Sonuç olarak, günün çoğunu neşeli ve mutlu hissederek geçireceksiniz gibi görünmekte.
BALIK
Bugün içinizden geldiği gibi davranmak isteyebilirsiniz. Sosyal çevrenizin de etkisiyle yeni kişilerle tanışabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu