Günlük burç yorumları (15 Mart 2024)

Günlük burç yorumları (15 Mart 2024)

Astrolog Gülnihal Öztürk’ten 15 Mart 2024 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları… ([email protected])

Bugün ay ikizler burcuna geçiş yapıyor, daha çok zihinsel faaliyetlere odaklı bir gün olabilir. Gün içinde Venüs ile Ay arasında oluşacak dik açı sevgiyi ifade edememe veya hissedememe gibi sorunları oluşturabilir.
Koç Burcu: Sevgili Koç,  bugün yakın çevrenizle duygusal olarak iletişim kurmakta güçlük çekebilirsiniz. Hareketli bir gün sizi bekliyor, tamamen zihinsel konulara enerjinizi yönlendireceksiniz.
Boğa Burcu: Sevgili Boğa, bugün sevilmediğinizi hissedebilir, ilişkilerinizde değersizlik duygusu yaşayabilirsiniz. Para harcama ve bir şeylere sahip olma güdünüz yüksek ancak finansal konulara dikkat etmelisiniz.
İkizler Burcu: Sevgili İkizler, bugün kendinizi ifade etmek, anlatmak isteyebilirsiniz. İş, kariyer hayatınızda bazı konularda kendinizi ifade etmekte güçlük çekebilirsiniz.
Yengeç Burcu: Sevgili Yengeç, bugün duygularınızı ifade etmekten çekinebilirsiniz. Daha çok hislerinizi saklamayı, kalp kırıklıklarını göstermemeyi tercih edebilirsiniz.
Aslan Burcu: Sevgili Aslan, bugün sosyal çevrenizle uyumunuz önemli, arkadaşlarınızla vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Ancak bazı ilişkilerde sevilmediğinizi hissedebilirsiniz.
Başak Burcu: Sevgili Başak, bugün iş ve kariyer hayatınızla ilgili konular önem kazanıyor. Kendinizi anlatırken duygularınıza yenik düşmeden hareket edeceksiniz. Beraber çalıştığınız kişiler ile fikir ayrılıkları yaşanabilir.
Terazi Burcu: Sevgili Terazi, bugün kendinizi anlatma ihtiyacı içinde olabilirsiniz. Partneriniz ve ortaklarınız ile uzlaşı sağlamak zor olabilir. Fikirlerinizi savunmanız, yaptığınız işi anlatmanız gerekebilir.
Akrep Burcu: Sevgili Akrep, bugün duygularınız yoğun, aşk hayatınızda beklentilerinizi ifade etmek isteyebilirsiniz. Para yönetimi ve ortaklıklardan elde edilen gelirler kontrol edilebilir.
Yay Burcu: Sevgili Yay, bugün partneriniz veya yakın ilişkilerinize odaklanabilirsiniz. Sevildiğinizi hissetmek, değer verildiğini hissetmek beklentileriniz arasında olacak. Ev yaşamınızla ilgili alanlarla ilgilenmeniz gerekebilir.
Oğlak Burcu: Sevgili Oğlak, bugün günlük işlerinize odaklanıp, hızlıca bitirmek istediğiniz konulara eğileceksiniz. İletişim, ulaşım konularındaki aksaklıklar günlük rutinlerinizin aksamasına neden olabilir.
Kova Burcu: Sevgili Kova,  bugün duygularınızı açmak, anlatmak ve etrafınızdaki insanların sizi sevdiklerini duymak, hissetmek, anlamak isteyebilirsiniz. Üretken bir gün karşınızda, zihinsel olarak yapmayı planladığınız konulara eğilerek verimli bir gün geçirebilirsiniz.
Balık Burcu: Sevgili Balık, bugün evde vakit geçirmek, sevdiklerinizle olmak ve duygularınızı açıklama, anlatma ihtiyacı hissedebilirsiniz. Ailenizin sevgisini hissetmek, geçmişle bağlantılı konulara gitmek, romantik ruh hali ile melankolik ruh hali arasında gidip gelebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu