Günlük burç yorumları (14 Nisan 2024)

Günlük burç yorumları (14 Nisan 2024)

Astrolog Gülnihal Öztürk’ten 14 Nisan 2024 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…([email protected])

Sevgili astroloji severler yeni bir günden hepinize merhabalar, bugün Ay yengeç burcundaki seyahatini sürdürürken önceliklerimiz güvendiğimiz insanlar ve güvende hissettiğimiz alanlara çekilmek olacak. Gün içinde mide ve sindirim sorunları ile ilgili konular gündemde olabilir. Öğleden sonra ilişkilerde kıskançlık ve paylaşılamama duygusu ön plana çıkıyor. Para harcama konusunda biraz temkinli olabiliriz, bir şeylere ödeme yapmak canımızı sıkabilir. Merkür tutulma derecesine doğru geri gidiyor ve Chiron ile kavuşum etkisi bugün başlıyor. Iletişim konusunda yara veren, kalp kıran ifadeler olabilir. Sevdiğiniz insanlara karşı daha nazik olmaya özen göstermelisiniz.
KOÇ
Sevgili Koç, bugün aileniz ile beraber maddi kaynakların yönetimi ile ilgili zorlandığınız meseleleri paylaşabilirsiniz. Finansal anlamda beklediğiniz desteği almak için mücadele etmeniz ve yapacağınız işleri anlatmanız, ifade etmeniz ve güven kazanmanız gerekebilir. Ev düzeniniz, yaşam alanlarınızda konforunuzla ilgili düzenlemeler yapabilirsiniz.
BOĞA
Sevgili Boğa, bugün yakın akrabalarınız ile ilgili konular gündeminizde olacak. Kurduğunuz iletişim veya ifade etmeye çalıştığınız meseleler hakkında yanlış anlaşılmaya sebep olacak bir üslup sergileyebilirsiniz. Canınızı sıkan konuları ifade ederken daha yumuşak bir ifade takınmanız önemli olacak. Kısa yolculuklar yapabilir veya zihninizi sakinleştirebilmek adına el becerinizi ortaya koyacak çalışmalar yapabilirsiniz. Yeni yemek tarifleri, sunum teknikleri ile ilgili konular ilginizi çekebilir.
İKİZLER
Sevgili İkizler, bugün finansal konular, yaptığınız işin sonuçları ile ilgili kazançlar gündeminizde olacak. Aile içindeki maddi kaynakların yönetimi ile ilgili sorumluluklarınız gündeme gelebilir. Arkadaşlarınızın size olan ilgisi ve sevgisini daha yoğun hissedebilirsiniz.
YENGEÇ
Sevgili Yengeç, bugün kişisel bakımınızla ilgilenmek ve artık bir değişim sürecine geçmek isteyebilirsiniz. Hem nasıl göründüğünüz hem de nasıl tanındığınız, nasıl algılandığınız konusu kafanızı meşgul edebilir. Yaptığınız işler ile ilgili takdir toplayabilirsiniz.
ASLAN
Sevgili Aslan, bugün kendi içinize dönüp hayatta başarmak istediğiniz konulara, ideallerinize ulaşmak için yapmanız gereken planlara odaklanabilirsiniz.
BAŞAK
Sevgili Başak, bugün aile içindeki sosyallik konuları gündeminizde olacak. Sevdiğiniz insanlar ile bir araya gelebilirsiniz. Insanların sizinle ilgili duygularına daha fazla odak geliştireceksiniz. Partnerinizle ilgili yaşadığınız sorunları çözümlemek adına arkaşlarınızdan destek alabilirsiniz. Ortaklarınız ve eşinizle ilgili konularda yanlış anlaşıldığınızı düşündüğünüz konuları açıklama ihtiyacı hissedebilirsiniz. Finansal anlamda harcamlarınıza dikkat etmelisiniz.
TERAZİ
Sevgili Terazi, bugün aile işiniz veya sürdürdüğünüz kariyeriniz ile ilgili ortaklarınız veya beraber çalıştığınız insanlar ile ilgili sorunlar meydana gelebilir. Ilişkilerde yanlış anlaşılmaya müsait bir gün. Kendinizi ifade ederken başkalarının duygu ve düşüncelerine de önem vermelisiniz, aksi durumda beraber hareket etme konusunda güçlük çekebilirsiniz.
AKREP
Sevgili Akrep, bugün sizi kısıtlayan insanlar ve sorumluluklarınızdan kaçmak isteyebilirsiniz. Hayatınızda büyük yeniliklerin meydana geldiği bugünlerde kendi kabuğunuzu kırmak adına efor sarfetmeniz gerekebilir.
YAY
Sevgili Yay, bugün finansal konular, aile içi ve ev bütçesiyle ilgili konular gündeminizde olabilir. Ortaklıklar ve partnerinizle oluşturduğunuz ortak kazançlar konusunda sizi destekleyecek adımlar görebilirsiniz.
OĞLAK
Sevgili Oğlak, bugün partnerinizle ve aile içi ilişkilerinizle ilgili konular gündeminizde olacak. Ailenizde meydana gelen yeni olaylar, partnerinizle aranızdaki ilişkide mesafelere neden olabilir. Insanları bir araya getirmekte güçlük çekebilirsiniz. Hayatınızdaki insanların duygusal beklentileri oldukça yoğun olacak ve kıskançlık gibi konular gündeme gelebilir.
KOVA
Sevgili Kova, bugün günlük rutinleriniz ve çalışma hayatınızla ilgili konular gündeminizde olacak. Beraber çalıştığınız insanlar ile sözleşmeleriniz sona erebilir. Çalışanlarınız veya hizmet aldığınız kurum ve kişiler ile iletişimsel sorunlar meydana gelebilir.
BALIK
Sevgili Balık, bugün üretken bir gün sizi bekliyor. Finansal konularda kazanç sağlayabileceğiniz yatırımlar yapabilirsiniz. Ancak bazı harcamaların size zarar getirebileceğini atlamamanız gerekir. Çocuklar ve aşk hayatınızla ilgili sizi zorlayan duygusal meseleler meydana gelebilir. Sevginizi ortaya koyarken oldukça cömert ve istekli olacaksınız. Ancak bu durum bazen kıskançlık ve paylaşamama gibi durumları da beraberinde getirebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu