Günlük burç yorumları (1 Ocak 2023)

Günlük burç yorumları (1 Ocak 2023)

Astrolog Murat İpek’ten 1 Ocak 2023 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

Ay, Boğa burcunda seyahatine devam ediyor. Hazımsızlık ve genel itibariyle kendinizi yorgun hissetmeniz mümkün. Dinlenmeye bakın.
(MURAT İPEK / astroloji@muratipek.com)
KOVA
Bugün sizden yaşça büyük insanlarla iletişimde kalabilir ve önemli bilgiler, övgüler alabilirsiniz. Onların deneyimlerinden istifade edin derim.
BOĞA
Kendini bugün birçok açıdan tamamlanmış hissedebilirsiniz. Gelecek planları için bugün çok da iyi bir gün olmayabilir. Dinlenmeye bakın.
İKİZLER
Suskun, sessiz, sakin bir gün geçirmenizi tavsiye ederim. Bugün daha çok kendinizle kalıp, kalbinizi, ruhunuzu dinlemenizi tavsiye ederim.
YENGEÇ
Bugün çevrenizle biraz daha yakın ilişkiler kurup sürekli bir konuşma ihtiyacında olabilirsiniz. Konuştuklarınıza dikkat edin bu yeterli.
ASLAN
Kendinizi daha güçlü hissedebileceğiniz bir gün olabildiğince gelecek planları yapmaya bakın. Ama bu noktada iyimser kalmaya bakın.
BAŞAK
Yılın bu ilk gününde kendinizi karamsar hissetmemeniz gerekir. Özellikle ortak gelirler ve para konusunda kafanıza takılan şeyler olabilir. Biraz rahat olun!
TERAZİ
İkili ilişkiler konusunda özellikle son haftalarda kafanıza takılan mevzular tekra tekrar aklınıza gelip sizi huzursuz edebilir. Bu konuları konuşun.
AKREP
Bugün daha yaşamadığınız koca bir yılı üzerinize yıkılmış gibi hissedebilirsiniz. Karamsar düşüncelere bugün düşmemeye bakın. Koy verin kendinizi.
YAY
Evcil hayvanınızla ilgilenip, biraz ortalığı toparlamaya ne dersiniz? Aşk ve para konularında enteresan fikirler aklınıza gelebilir.
OĞLAK
Bugün yalnız kalmamaya gayret edin derim. Çünkü ailenizle ve yakın çevrenizle olmanız sizi olumsuz düşüncelerden uzaklaştırabilir.
KOVA
Bugün eğer yakın çevrenizle bir araya gelmek gibi bir durumunuz varsa iletişimde daha olumlu olun. Eleştiri dilinden uzak kalın.
BALIK
Maddi konularda kaygılanmak için henüz çok erken. Tam olarak elinizde kalanları düşünerek çok daha olumlu bir yerden bakın hayata.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu