Gayemiz gemiyi limana sağlam yanaştırmak

Erzurum Güncel- Spor Toto 1. Lig ekiplerinden Erzurumspor’un hocası Muzaffer Bilazer, Transfer Tahtasının kapalı olduğu Mavi-beyazlı kulüpte mevcut oyuncu kadrosu ile ligde tutunmak istediklerini belirerek, “Hedefimiz ve en büyük gayemiz lig sonunda bu gemiyi limana sağlam yanaştırmak. Bunu başardığımızda Erzurumspor’un yeniden büyük düşünmesini ve tekrar süper lige oynamasını başarmış olacağız” dedi.

Yolumuz dikenli

Çok zor bir ligde mücadele ettiklerinin altını çizen Teknik Direktör Muzaffer Bilazer, “Yolumuz dikenli ama inancımız tam. Düşe kalka bu uzun maratonda ilerleyeceğiz. Günün sonunda el birliği ili bu takımı bu ligde tutacağız. Ardından güzel bir planlama ile yeniden bu kulübün şampiyonluğa oynamasını sağlayacağız” diye konuştu.

Sonuna kadar sahip çıksınlar

Erzurumspor’un Pendikspor maçı ile birlikte zorlu bir yolculuğa çıkacağını ifade eden Genç teknik adam, “Bu çetin ve dikenli yolda taraftarlarımızla birlikte yürüyeceğiz. Bu süreçte kızgınlıklar kırgınlıklar da olacak ama taraftarımızdan en büyük isteğimiz tribünleri terk etmesinler. Sonuna kadar bize sahip çıkıp destek versinler. Çünkü gideceğimiz yol düşe kalka gideceğimiz bir yol gibi gözüküyor” şeklinde konuştu.

Nurullah PALA/PUSULA

Kaynak: GazeteGüncel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu