Galaxy Fold 2 fiyatı ile cep yakacak

Bildiğiniz gibi her yılın Ağustos ayında yeni Galaxy Note serisi tanıtılır. Galaxy Note 20 ailesini bu yıl Ağustos ayında tanıtacak olan Samsung’un yeni planlarının olduğu ortaya çıktı.

Gelen bilgilere göre; Galaxy Note 20 ailesi ile birlikte Galaxy Fold 2 de tanıtılacak. Gücünü Exynos 992 yonga setinden alması beklenen bu telefonda minimumda 12 GB RAM‘in kullanılması bekleniyor. İlk modelin formunda olacak olan bu telefonun fiyatı yine cep yakacak gibi görünüyor.

Normal şartlar altında Samsung’un bu modeli 1.500 dolar banında kadar indirmesi bekleniyordu. Ancak COVID-19 pandemisi yüzünden bu indirim bu kadar çok olmayacak. Samsung’un yine de 100 dolarlık indirim yapacağı ve telefonu 1.890 dolardan satışa sunacağı söyleniyor.

Türkiye’de 1.500 dolarlık Galaxy Z Flip’in 13.000 TL bandında satıldığını düşünürsek, bu modelin ülkemize 17.000 TL‘den gelme ihtimalinin çok yüksek olduğunu söyleyebiliriz. Henüz deneysel aşamada olan katlanabilir telefonlar, fiyatlarından dolayı da pek ulaşılabilir değil. Ancak bu furya durmadan tam gaz devam ederse 2-3 yıla kadar fiyatlar 1.200 – 1.300 dolar banında kadar inecek gibi görünüyor.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu