Galatasaray’ın yıldızı Yunus Akgün, Trabzonspor ile görüşme gerçekleştirdi iddiası…

Erzurum Güncel- Geçtiğimiz sezon Adana Demirspor formasıyla harikalar yaratan ve sonrasında Galatasaray’a geri dönen Yunus Akgün’ün sarı-kırmızılılardaki kariyeri istediği gibi gitmedi. Son maçta kadroya dahi alınmayan genç oyuncu için birçok iddia ortaya atıldı. Yönetimden zam talebinde bulunduğu söylenen Yunus’un bu talebi reddedilince genç oyuncu büyük bir üzüntü yaşamış ve Okan Buruk’un da bu yüzden Yunus’u kadroya almadığı iddia edilmişti. Şimdi de ortaya transfer iddiası atıldı.

Galatasaray’da Yunus Akgün bilmecesi yaşanıyor. Son maçlarda kadroya dahi giremeyen Yunus için maaş iddiası ortaya atılmış ve bu konu hakkında yalanlama gelmemişti.

MAAŞ TALEBİ REDDEDİLDİ

thumbs_b_c_f3ec8fc39eca0bb24ec960aa5131d5ab

Yunus Akgün’ün kadroya alınmamasının nedeni mutsuzluğu şeklinde yazılmıştı. Sarı-kırmızılılarda yıllık 900 bin TL’ye oynayan genç oyuncunun zam talebi reddedilmesinin ardından üzüntü yaşadığı iddia edilmişti. Okan Buruk’un da isteksiz bir görüntü çizen Yunus Akgün’ü bu yüzden Başakşehir maçı kadrosuna almadığı söylenmişti.

TRABZONSPOR YETKİLİLERİ İLE GÖRÜŞTÜ

0

Trabzonspor’un, Galatasaray’ın genç oyuncusu Yunus Akgün’ün menajeri ile İstanbul’da bir sohbet toplantısı gerçekleştirdiği iddia edildi. Bu olayın ardından sarı-kırmızılı taraftarlar büyük bir üzüntü yaşadı. Kerem Aktürkoğlu ile birlikte iyi bir uyum yakalayan ikilinin ayrılmasını istemeyen taraftarlar, Yunus Akgün’ün kulüpte kalması gerektiğini savunuyor. (Fotomaç)

Kaynak: GazeteGüncel

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu