Fenerbahçe’den ayrılan Jorge Jesus, Icardi’ye kancayı taktı!

Erzurum Güncel- Fenerbahçe’den ayrıldıktan sonra Suudi Arabistan ekibi Al Hilal’in başına geçen Jorge Jesus transfer çalışmalarına hemen başladı. Bu yıl bonservis ve maaş konusunda çok bonkör olan Suudi Arabistan takımları para saçmaya devam ediyor. Bunu fırsat bilen Jorge Jesus, Al Hilal yönetiminden Galatasaray’ın eski yıldızını istedi.

Jorge Jesus’un ilk hamlesi Galatasaray’da şampiyonluğun en büyük mimarı olan Icardi’yi istemek oldu. Para konusunda çok özgür olan Al Hilal’e Icardi’nin alınması için rapor sunan Jorge Jesus beklemeye geçti.

ARABİSTAN’A GİTMEK İSTEMİYOR

1244527331

30 yaşındaki Icardi, bu yaşında Suudi Arabistan’a gitmek istemiyor. En az 2 yıl daha üst düzey futbol oynamak isteyen Icardi, 2 yıl sonra gelecek teklifleri değerlendirmek istiyor. Fakat, Al Hilal’in Icardi’nin aklını çelecek cinsten bir teklif yapacağı öğrenildi.

“ALIRSAK ŞAMPİYONUZ”

5598339

Bu sezonu Al Ittihad ve Al Nassr’ın arkasında üçüncü sırada tamamlayan Al Hilal, önümüzdeki sezon şampiyon olabilmek için tüm parasını harcayacak. Jorge Jesus’un şampiyon olmak için Icardi’nin kesin alınmasını istediği ve yönetime ”alırsak şampiyonuz” dediği iddia edildi.

GALATASARAY AVANTAJI KAPMIŞTI

mauro_icardi-den_galatasaray-a_203c8_v

Icardi için sponsor desteği arayan Galatasaray yönetiminin aradığı kaynağı bulduğu öğrenildi. Sponsor desteği ile yıllık ücret Türk futbol tarihinde görülmemiş bir şekilde bonuslarla 12 milyon Euro’ya çıktı ve Icardi’nin istediği rakam verildi ve oyuncunun karar vermesi için beklemeye geçildi.

Kaynak: GazeteGüncel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu