Evlilik Yıldönümü Mesajları ve Sözleri

Evlilik, birbirini çok seven iki insanı bir araya getiren kutsal bir yemindir. Bu nedenle her daim canlı tutulması gerekir, özellikle de evlilik yıldönümlerinde. Evlilik yıldönümlerinde sevdiğiniz insanı mutlu etmek için yapabileceğiniz çok şey var. Ancak kısa ve doğru kelimeleri barındıran güzel bir mesaj bunun için iyi bir başlangıç. Sizler için evlilik yıldönümü mesajları ve sözlerini bir araya getirdik. İşte en güzel evlilik yıldönümü mesajları.

Ayrıca bu içeriğe bakmak isteyebilirsiniz: “Evlilikle İlgili Romantik, Anlamlı Ve Sevgi Dolu Sözler”

Evlilik yıldönümü mesajları

Evlilik yıldönümü mesajları

İşte birbirinden güzel evlilik yıldönümü mesajları…

Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun canım. Her günümüzü her an bitmeyecekmişcesine seninIe yaşamak istiyorum.

Hayatımda olduğun için çok mutluyum birlikte geçireceğimiz nice yıl dönümleri olsun sevgilim.

Evlilik yıIdönümümüz kutIu oIsun birtanem. Yuvamın prensesi, varlığın yaşamıma tarifsiz anlamlar yükledi.

Hayatıma girdiğin günden beri hiç bu kadar özel hissetmemiştim. Birlikteliğimize mutlu yıllar diliyorum aşkım. Birlikte daha fazla yıl dönümü kutlamak dileğiyle. Seni seviyorum.

Ellerimiz birbirine daha da sıkı sarılarak hiç ayrılmasın.

Hayatımın değişmez bir parçası olarak günlerimi aydınlattığın için teşekkür ederim. Yıl dönümümüz kutlu olsun aşkım.

Mutluluğumuzun bir ömür boyu sürmesi dileğimle güzel karıcığım.

Her yaşımda seni bulmayı ve sana aşık olmayı diliyorum. Mutlu yıllarımız olsun sevgilim.

Daha nice birlikte geçireceğimiz yıllarımızı kutlamak dileği ile canım.

Seni hayatıma aldığım ilk günden beri hayatımın merkezinde olduğun için Allah’a her gün şükrediyorum. Yıl dönümümüz kutlu olsun hayatım.

Seni her geçen yıl daha çok seviyorum. Yıl dönümümüz kutlu olsun sevgilim.

Sen, hayatıma parlak bir yıldız gibi girerek hayatımı kara bulutlardan arındırmama yardımcı oldun. Seni tanıdığım için çok şanslıyım. Yıl dönümümüz kutlu olsun sevgilim.

Birlikte olduğumuzda günler o kadar çabuk geçiyor ki, ilk tanıştığımızdan bu yana yılların ne kadar çabuk geçtiğini ve tanıştığımız güne tekrar geldiğimizi fark etmiyoruz bile. Bana bu kadar mutluluk ve koşulsuz sevgi verdiğin için sana minnettarım. Seni seviyorum ve sonsuza dek seni seveceğim!

Bugün hayatımın en güzel ikinci günü; ilki senin doğum günündü. Var olduğun için teşekkür ederim ve beni seçtiğin için sana minnettarım. Evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun hayatım.

Her gün yüzümde kocaman bir gülümseme ile uyanıyorum. Çünkü bir yıldan beri gözlerimi her açtığımda seni görüyorum. Bana sonsuza kadar ‘evet’ dediğin ve hayatımın bir parçası olduğun için sonsuz teşekkürler aşkım. İlk yılımız kutlu olsun!

Umarım birbirimize duyduğumuz bu sevgimiz hayatımızın sonuna kadar devam eder. Evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun aşkım.

Bu dünyanın gördüğü en güzel aşk hikayesine başladığımızdan beri bir yıl geçti. O günden beri, aşkımızın mutluluğunu çıkarmadığımız tek bir gün bile olmadı. Bana bu duyguları hala ilk günkü sıcaklığıyla yaşatıyorsun. İlk yıl dönümümüz kutlu olsun aşkım. Seni her yıl daha çok severek hayatıma devam edeceğimi bilmeni istiyorum.

Seninle tanışmadan önce hayatımın beni beni nereye götüreceğini bilemiyordum ama sen hayatıma girdikten sonra beni doğru yola soktun. Seni seviyorum. Mutlu yıl dönümlerimiz olsun.

Yıl dönümümüz kutlu olsun aşkım, nice aşk dolu yıllarımız olsun.

Zaman, çok hızlı geçip gitse de sana olan sevgim günden güne artmaya devam ediyor. Bugün bir yıllık birlikteliğimizi tamamlıyoruz. Umarım daha nice seneleri birlikte kutlarız. Mutlu yıllarımız olsun sevgilim.

Aşk iki bedende yaşayan tek ruhtan oluşur. Seni seviyorum.

Yıllar boyunca birbirimizle kurduğumuz bağ, sevgi ve saygı sonsuza kadar sürsün aşkım. Seni seviyorum.

Ruhum evlilik yıldönümümüz kutlu olsun. Evlilik sadece seninle anlam kazanıyor birtanem.

Senin gibi harika bir insanla olduğum için çok şanslıyım. Seni çok seviyorum. Birlikte nice senelere hayatım.

Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun. Her günümüz birbirimizi daha çok severek ve birbirimize daha çok bağlanarak geçsin.

Bütün hayallerimin başrolü sensin kadınım. Kalbini bana açıp beni sevdiğin için teşekkür ederim. Ömrümün sonuna kadar seni hep çok seveceğim.

Evlilik yıldönümü sözleri

Söz

İşte en anlamlı evlilik yıldönümü mesajları…

Yaşamıma kattığın her yeni güzellik için sonsuz teşekkürler. İyi ki evlenmişiz karıcığım. Bugün, yarın ve sonsuza dek, kendim kadar seni de seviyorum.

Dilerim her geçen yıl sevgimiz artarak çoğalmaya devam eder. Ruh eşim, evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun.

Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun. Beni ben yapan senin varlığın canım. Hayatımda olduğun için sonsuz teşekkürler. Seni seviyorum.

Her şeye gücü yeten Allah, bağımızı her geçen gün kuvvetlendirerek aşkımızın sonsuza dek sürmesini nasip et!

Her zaman gerçek aşkı bulmak için dua ettim ve seni ilk gördüğüm an, bu dileğimin gerçekleştiğini anladım. Yıllar, sana karşı olan duygularımı hiç değiştirmedi. Mutluluğum senin yanında katlanarak arttı ve her senede artmaya devam edecek. yıl dönümümüz kutlu olsun aşkım!

Bu kutlu anlarında solumayı bile unutuyorum; sanki ölümsüzlüğü tutuyorum! Hayatımın anlamı sonsuza kadar birlikte olmak dileğiyle.

Yanımda olduğun her an çok mutlu oluyorum. Bu mutluluğu seninle paylaşmak, mutlulukların en güzeli. Seni çok seviyorum aşkım. Nice mutlu yıl dönümlerini de umarım birlikte geçiririz.

Benim eşim olmayı kabul ettiğin günden beri kendimi hiç bu kadar özel hissetmemiştim. Bana evet dediğin günün yıldönümünü kutlar ve bu mutluluğumuzun daim olmasını dilerim.

Sana her baktığımda, bir elmanın yarısı gibi eksik yönlerimi tamamlayabildiğini görüyorum. Bu yüzden hayatımın aşkı olduğunu bilmeni istiyorum. Sadece ilk yıl dönümümüzde değil, seni her zaman ve sonsuza dek seni seveceğim!

Aşkımıza ve evliliğimize mutlu yıllar diliyorum hayatım. Seni çok seviyorum.

Seni, aşkı hiç bir zaman bulamayacağımı düşündüğüm bir anda buldum. Ama şimdi seninle büyük bir ilişkinin birinci yılını kutlamak rüya gibi. Birlikte olduğumuz için çok mutluyum. Sen dünyadaki en iyi adam/kadınsın. Sana bayılıyorum aşkım!

Benimle bu hayat yolunu birlikte yürümeye başladığın o güzel günden bu yana pek çok şey değişti ama sana olan aşkım giderek arttı. Evlilik yıldönümümüz kutlu ve mutlu olsun canımın içi.

Beni kendine nasıl aşık edeceğini bilen tek kişi sen oldun. Detayların, zarafetin ve varoluş şeklin beni büyüledi. Benim için orada olduğun ve hayatımı daha mutlu yaptığın için teşekkür ederim. Sonsuza kadar seninle olmayı istiyorum. Nice mutlu yıl dönümlerine!

Her yaşımda sana aşık olmayı diliyorum. Evlilik yıldönümümüzü her zamankinden çok daha heyecanlı olarak kutluyorum.

Hayatıma girdiğin günden beri kalbimin en orta yerinde olduğun için şükürler olsun. Bu sene de evlilik yıldönümümüz en güzel şekilde geçsin hayatım.

Her yıl bana hak ettiğimden daha fazla sevgi veren kadın/adam, bana verdiğin gülümseme hala kalbimi eritiyor. Evliliğimizin onuncu yılında bile bu duygularım hiç değişmedi. Seni seviyorum!

Evliliğimizin birinci yıl dönümde yani bugün ve tüm günler, seni çok seveceğim. Hayat zorlaştığında bile hayata neşe katıyorsun. Her şeyin en iyisini hak eden adam/kadın, seni asla bilemeyeceğin kadar çok seviyorum.

Hayatıma parlak bir yıldız gibi girdiğin gün kara bulutları dağıttın. Seni tanıdığım ve benimle eş olduğun için çok mutluyum hayatım. Yıldönümümüzü en güzel duygularla kutlarım.

Sana her baktığımda, neden karım/kocam olmanı istediğimi hatırlıyorum. Sen, başıma gelen en güzel şeysin. Seni seviyorum tatlım. Ben mutlu etmek için yaptığın her şeye teşekkür ederim. Sonsuza kadar, sevgi dolu karım olarak kal.

Beni ben yapan senin varlığın canım! Hayatımda olduğun için sonsuz teşekkürler. Seni seviyorum.

Bir elmanın iki yarısı gibi yaşam boyu birbirimizi hep tamamlamamız dileğiyle.

Mutluluklar aşkım. Evlilik sonsuzluk yolunda ilk adımı atmaktır.

Mutluluğunuz daim olsun, sevginiz sonsuza dek sursun! Yaşamımız boyunca güneş hep önünüzde olsun ki gölgeler ardımızda kalsın. Seni çok seviyorum bir tanem.

Seninle huzurluyum aşkım. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

Aşkımız ve sevgimizin son nefesimize kadar devam etmesi dileğiyle evlilik yıldönümümüz mutlu olsun.

Yıllar geçse de aşkımız ilk günkü gibi. Yaşattığın ve yaşatacağın tüm mutluluklar için binlerce teşekkürler hayatım.

O büyük gün daha dün gibi; fotoğraflar sarardı ama düğün pastamızın tadı hala damağımda. Nice nice yıllara hep el ele.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu