Evli Adam, Tek Gecelik İlişki Yaşadığı Kadını Arabaya Bağlayıp Yakarak Öldürdü

İzmir’de 30 Ekim’de meydana gelen depremden 91 saat sonra enkaz altından çıkarılan Ayda’nın ambulans görüntülerini ‘Ayda’nın acıyan bir yeri yok’ diye sosyal medya hesabında paylaşan Sağlık Bakanı Koca, o an minik kıza ‘Acıyan bir yerin var mı?’ diye sorulmasına gösterilen tepkiler sonrası açıklama yaptı. Koca, ‘Göçük altından çıkarılan bir çocuğa hayata dönüş anında soru acaba nasıl sorulmalıydı?’ ifadelerini kullandı.

İzmir’de meydana gelen 6.6 büyüklüğündeki deprem, 114 kişinin yaşamını yitirmesine neden olurken, binden fazla kişide yaralandı. Depremin 91. saatinde Rızabey Apartmanı’nın enkazından sağ olarak çıkarılan 3 yaşındaki Ayda Gezgin ise herkese umut oldu.

‘AYDA’NIN ACIYAN BİR YERİ YOK’

O gün, Ayda’nın hastaneye götürüldüğü ambulanstan görüntü paylaşan Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, ‘Ayda’nın acıyan bir yeri yok’ ifadesini kullanmıştı. Videoda ise bir sağlık görevlisinin minik Ayda’ya bir yerinin acıyıp acımadığını sorduğunu, hangi yemeği istediğine dair konuşmalar yansımıştı.

‘NASIL BİR SORU SORULMALIYDI?’

Minik çocuk üzerinden sosyal medyada prim yapıldığını iddia eden tepkiler sonrası Bakan Koca sosyal medya hesabı üzerinden şu metni paylaştı:

‘Herhangi bir yerin acıyor mu Ayda? Soruyu soran Acil Tıp Uzmanı bir UMKE gönüllüsüydü. Göçük altından çıkarılıp, ambulansa alınan 3 yaşındaki bir çocuğa hayata dönüş anında soru acaba nasıl sorulmalıydı?’

İLİşKİLİ HABERLER Ayda Bebeğin Kurtarılma Anının Görüntüleri Ortaya Çıktı

Ayda Bebeğin Kurtarılma Anının Görüntüleri Ortaya Çıktı

Sinan Akçıl’dan Ayda Gezgin Paylaşımı

Sinan Akçıl’dan Ayda Gezgin Paylaşımı

Cumhurbaşkanı Erdoğan Ayda Bebeğin Babasını Aradı

Cumhurbaşkanı Erdoğan Ayda Bebeğin Babasını Aradı

Ayda'nın Annesi Son Yolculuğuna Uğurlandı

Ayda’nın Annesi Son Yolculuğuna Uğurlandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu