Erzurumspor’da atılan 10 golden 5’ine forvet oyuncuları imza attı.

Erzurum Güncel- En golcü isim Olanare oldu. Eren Tozlu, Nijeryalı oyuncuyu izliyor. Martin Hasek, Süleyman, Rosheuvel ve Mustafa Akbaş birer kez gol sevinci yaşadı. Dadaşların 1 golünü ise Keçiörenli Muharrem kendi kalesine attı.

Otuz kişilik kadroya sahip olan Erzurumspor’da 5 futbolcu bu sezon 10 haftada gol sevinci yaşayan isimler oldu. Dadaş’ta en golcü isim 3 golle Samuel Olanere olurken, Eren Tozlu 2 golle Nijeryalı santrforu izledi. Martin Hasek, Süleyman Koç, Mustafa Akbaş ve Mikhail Rosheuvel ise birer kez gol sevinci yaşadı. Bir golü ise Keçiörengücülü Muharrem Cinan kendi kalesine attı.

 

Gol yükü forvett

Erzurumspor’da atılan 10 golden 5’ine forvet oyuncuları imza attı. Samuel Olanare Mavi-beyazlıların lehine fileleri üç kez havalandırırken, Keçiren maçında bir gol de kendi kalesine attı. Eren Tozlu ise 9 maçta attığı 2 gole Dadaşların en golcü ikinci ismi oldu. Defanstan gol katkısı Mustafa Akbaş’tan gelirken, orta saha oyuncuları Martin Hasek, Süleyman Koç ve Mikhail Rosheuvel ise 1’er gol katkısı sağladı. Erzurumspor’un 10 golünden birinde ise Keçiörenli Muharrem’in imzası bulunuyor. Eflatun beyazlıların oyuncusu Erzurumspor lehine kendi kalesine gol attı. 

erzurumajans.com

 

Kaynak: GazeteGüncel

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu