Erzurumspor – Samsun maçını Kargın yönetecek

Erzurumspor’un cumartesi fana evinde oynayacağı Samsunspor maçını Emre Kargın yönetecek. Hüsnü Emre Çelimli’nin birinci, Gökmen Baltacı’nın ikinci yardımcı hakem olarak görev yapacağı karşılaşmada, Şevket Teker 4’üncü hakemliği yürütecek. Maçta İbrahim Çinar gözlemci, Halil Serdar Cevheroğlu, Bülent Balta ve Bülent Kılıç temsilci olarak bulunacak.


LİGLERDE HAFTANIN PROGRAMI            


Spor Toto Süper Lig 4. hafta karşılaşmaları 26, 27, 28 ve 29 Ağustos’ta, Rezerv Lig 4. hafta karşılaşmaları 27, 28, 29 ve 30 Ağustos’ta, Spor Toto 1. Lig 3. hafta karşılaşmaları 26, 27, 28 ve 29 Ağustos’ta, TFF 2. Lig Beyaz Grup ve Kırmızı Grup 1. hafta karşılaşmaları 27 ve 28 Ağustos’ta oynanacak. 


Karşılaşma programları şöyle:


26.08.2022 CUMA


EYÜPSPOR – YENİ MALATYASPOR (H) Kutluhan Bilgiç (Y) Sezgin Çınar (Y) Ali Can Alp (D) Mehmet Çağatay Lakot (G) Cengiz Akyüz (T) Hüseyin Şenel (T) Aykut Turan,


27.08.2022 CUMARTESİ


MANİSA FUTBOL KULÜBÜ – ALTAŞ DENİZLİSPOR (H) Caner Ak (Y) Muhammet Yumak (Y) Murat Temel (D) Yunus Dursun (G) Aykut Gümülü (T) Meryem Haldan (T) Sururi Saydam,


ERZURUMSPOR FK – YILPORT SAMSUNSPOR (H) Emre Kargın (Y) Hüsnü Emre Çelimli (Y) Gökmen Baltacı (D) Şevket Teker (G) İbrahim Çinar (T) Halil Serdar Cevheroğlu (T) Bülent Balta (T) Bülent Kılıç,


BOLUSPOR – ALTINORDU (H) Furkan Aksuoğlu (Y) Oğuz Terzi (Y) Nurettin Dinçer Demir (D) Eren Gökmen (G) Murat Türker (T) Uğur Yalçın (T) Serkan Atalay,


28.08.2022 PAZAR


BODRUMSPOR A.Ş. – ADANASPOR A.Ş. (H) Adnan Deniz Kayatepe (Y) Bersan Duran (Y) Ogün Kamacı (D) Levent Gümüşdere (G) Dilan Deniz Gökcek İşcan (T) İbrahim Sarıtaş (T) Hasan Aldı (T) Zekeriya Hançer,


BEYÇİMENTO BANDIRMASPOR – GÖZTEPE A.Ş. (H) Turgut Doman (Y) Erkan Akbulut (Y) Emrah Ünal (D) Barkın Kara (G) Muhittin Boşat (T) Hüsnü Arslan (T) Selçuk Yılmaz (T) Serkan Diyemli,


GENÇLERBİRLİĞİ – PENDİKSPOR Futbol A.Ş. (H) Reşat Onur Coşkunses (Y) Deniz Turgut (Y) Baran Eraslan (D) Veli Karakaya (G) Ziya Çetin (T) Kamuran Aydoğan (T) Bilal Satıcı,


ALTAY – ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ (H) Eren Özyemişcioğlu (Y) Mehmet Kapluhan (Y) Oğuz Kağan Çalışır (D) Yalçın Taşkınfurat (G) Mehmet Kaya (T) Serkan Sarıöz (T) Ender Türkyılmaz,


29.08.2022 PAZARTESİ


SAKARYASPOR A.Ş. – TUZLASPOR A.Ş. (H) Oğuzhan Aksu (Y) Cemal Alpay (Y) Mehmet Şengül (D) Necati Selçuk Şahin (G) Fethi Serkan Koçak (T) Hayri Çavuşoğlu (T) Mustafa Sinan Boz (T) Kamil Kılınç.


Kaynak: ErzurumGazetesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu