Erzurum’dan tatile gitti, 100 kadının etek altı görüntülerini çekti

Erzurum Güncel- Türkiye birkaç gün arayla akılalmaz iki sapıklık haberi ile karşılaştı. İstanbul’da halka açık yerlerde kadınların gizlice etek altı görüntülerini çeken ilk olayda yakalanan şahıs komiser çıkmıştı. İkinci olayda yakalanan şahıs ise okul müdürü çıktı. Okul müdürü olan ve hakkında iğrenç iddialar bulunan H.K.’nın 100’den fazla kadına ait fotoğraf ve videoyu arşivlediği belirlendi.

Birkaç gün arayla gelen iki haber adeta akıllara durgunluk verdi. İstanbul’un Kağıthane ilçesindeki bir markette alışveriş yapan kadının yanında eğilerek telefonuyla etek altı görüntüsünü çekerken yakalanan kişinin komiser olduğu açıklanmıştı. Şimdi de yine İstanbul’da yakalanan ve kadınların etek altı görüntüsünü çeken kişinin okul müdürü olduğu tespit edildi.

ERZURUM’DAN İSTANBUL’A GEZMEK İÇİN GELMİŞ!

Erzurum’dan İstanbul’a gezmek amacıyla gelen okul müdürü H.K. geçtiğimiz aralık ayı başında dolaşmaya başladı. İstiklal Caddesi’nden Kadıköy’e kadar birçok yeri gezen H.K. iddiaya göre cep telefonuyla sokakta, metroda ya da parkta etekli gördüğü kadınların gizlice etek altı fotoğraflarını çekti.

2

HEPSİNİ TEK TEK ARŞİVLEMİŞ! 100 MAĞDUR KADIN VAR…

H.K bu şekilde yaklaşık 100 kadının fotoğraf ve videolarını telefonunda özel klasörlere ayırarak arşivledi. Kadınları hatırlamak için bir de yöntem geliştiren H.K., klasörlere “eteği g..üne sığmayan”, “leoparlı kadın”, “kod valizli”, “lila şortlu”, “mavili tatlı kız” gibi sapıkça isimler koydu.

YAKALANINCA PİŞMAN OLDUĞUNU SÖYLEDİ

Sabah gazetesinin haberine göre; H.E isimli vatandaşın 16 Aralık’ta olaya tanık olması ve tepki vermesi üzerine H.K. gözaltına alındı. Hakkındaki iddiaları kabul eden H.K. “Senelik izin alarak İstanbul’a geldim. Burada bulunduğum süreçte birçok kadının gizlice etek altı fotoğrafını çektim. Bugünse yakalandım” diyerek pişman olduğunu söyledi. Mahkemeye çıkarılan şüpheli “kişisel verileri hukuka aykırı şekilde kullanma” suçundan tutuklandı.

Kaynak: GazeteGüncel

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu