Erzurum’da Tiktok fenomeni Ferit Yılmaz katil oldu

Erzurum Güncel- TikTok fenomeni Ferit Yılmaz mutfaktan aldığı bıçakla annesi ve onun erkek arkadaşına saldırdı. Anne Handan A., Ferit Yılmaz’ın buçaklı saldırısnda hafif yaralı kurtulurken, erkek arkadaşı ise hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Olay Erzurum’un Palandöken ilçesinde gerçekleşti. Sosyal medya platformu TikTok’ta yaklaşık 165 bin takipçisi olan Ferit Yılmaz önceki gece saat 23.30 sıralarında, annesiyle birlikte kaldığı eve gelince, annesi ve erkek arkadaşını birlikte gördü. Çılgına dönen Ferit Yılmaz, bıçakla annesinin erkek arkadaşını öldürdü.

Sabah Gazetesi’nden Furkan Nehri’nin haberine göre; Erzurum’un Palandöken ilçesinde gece 23:30 sıralarında, kısa bir süre önce eşinden boşanan Handan A. erkek arkadaşı 34 yaşındaki Orhan Taşyürek ile evde oturuyordu. O sırada kapıyı anahtarla açıp içeriye giren 24 yaşındaki Handan’ın oğlu ve sosyal medya fenomeni Ferit Yılmaz, karşısında annesinin erkek arkadaşı Taşyürek’i görünce çılgına döndü.

Bıçakla annesi ve annesinin erkek arkadaşına saldırdı.

Taraflar arasında tartışma çıktı ve tartışma büyüdü. Büyüyen tartışma kavgaya dönüşünce, mutfaktan aldığı bıçakla Taşyürek’i bıçaklayan Yılmaz, ardından annesine doğru yöneldi.

Kendisini banyoya kilitleyen Handan A. hafif yaralı kurtulurken, yaralı halde evden çıkmayı başaran Taşyürek, merdivenlerde düştü. Taşyürek merdivenlerden düşünce yeniden bıçak darbelerine maruz kaldı. Peşinden gelen Yılmaz, Taşyürek’i tekrar bıçakladı.

Olay yerine gelen sağlık ekipleri talihsiz adamı hemen hastaneye kaldırdı. Hastanedeki tüm tedavilere rağmen kurtarılamayan Taşyürek hayatını kaybetti. Taşyürek’in 3 çocuk babası olduğu ve bir oğlunun 20 gün önce dünyaya geldiği öğrenildi. Cinayeti işleyen Ferit Yılmaz’ın ise sosyal medya platformu TikTok’ta 165 bin takipçisi olan bir fenomen olduğu ortaya çıktı.

Kaynak: GazeteGüncel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu