‘Erzurum Cumhurbaşkanımıza vefada kararlıdır’

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan toplu açılışlar yapmak üzere Erzurum’u teşrif edecek. Bugün Dadaşlarla buluşacak olan Cumhurbaşkanı Erdoğan saat 12.30’da Erzurum Millet Bahçesi karşısında bulunan miting alanında Erzurumlulara seslenecek.


 AYDEMİR’İN AÇIKLAMASI


Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Erzurum ziyaretiyle ilgili olarak açıklamalarda bulunan Milletvekili İbrahim Aydemir, ‘Küresel vicdanın uyandırıcısı, mağdur ve mazlumların hamisi Sayın Cumhurbaşkanımızı Erzurum her zaman olduğu gibi bu sefer de yüreğiyle sahiplenmektedir. Dadaşlar Sayın Cumhurbaşkanımızın ufkundadır’ dedi.


‘ERZURUM GENÇLİĞİ CUMHURBAŞKANIMIZIN İZİNDE’


Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Erzurum’u teşrifinin, il ve bölge kapsamında büyük ilgi, coşku ve heyecanla karşılandığını belirten Milletvekili Aydemir, ‘Abidevi liderimizin Erzurum ziyareti Üniversiteli gençler başta olarak, il ve bölge gençlik camiasında da geniş yankı uyandırmıştır‘ dedi.


‘DADAŞLAR ERDOĞAN SEVGİSİNDE GÖNÜLLERİNİ BULUŞTURMUŞTUR’


Milletvekili Aydemir, ‘Türkiye Yüzyılı kaydında, Cumhurbaşkanımızın öngörü ve vurgularını hayatları için yol haritası kılmayı amaçlayan gençlik ve Erzurum halkı O’nun ufkunda yürüme kararlılığını ortaya koyma adına gönüllerini birleştirmiştir.’ kaydını düştü.


‘DADAŞLAR DEĞERLERİMİZE SAHİP ÇIKAN LİDERİMİZE MİNNETTAR’


Milletvekili Aydemir, Erzurum’da 20 yıldan bu yana Erdoğan’ın gösterdiği hedefe odaklanan, O’nun açtığı çığırda yürüyen ve belirlediği ufka yönelen dadaşların özellikle mukaddesat ve milli değerler odağında Türk Milletini tarif, takdim ve tanzim eden kıymet hüküm ve telakkilerine, Yüce Türk Milletini asırlara hakim ve hükümran kılan ecdada ve onların yadigarlarına vefa ve sadakatte sabit kadem halinde olduğunu belirtti.


CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’A VEFA


Milletvekili Aydemir, ‘Erzurum halkı, kendilerini değerleriyle yeniden buluşturan Cumhurbaşkanımıza minnettardır. O’nun Küresel idrake kaydettiği, insanlık vicdanını uyandıran çağrılarını bir muştu halinde belleyen Dadaşlar, Sayın Cumhurbaşkanımızın başlattığı, asırlara havi milli ve yerli yürüyüşte O’nun izinde ve ufkundadırlar. ‘ dedi.


CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’IN ABİDEVİ DURUŞU


Milletvekili Aydemir, ‘Sayın Cumhurbaşkanımızın küresel ezberleri bozan abidevi duruşuyla gurur ve kıvanç duyan Dadaşlar, Cumhurbaşkanımızın 2023’te de tebliğ ettiği değerlere sadakat, vurguladığı hükümlere vefadan ayrılmayacaktır.’ ifadelerine yer verdi.


 


Kaynak: ErzurumGazetesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu