Direksiyon Başında Öldü

Erzurum Güncel- Erzurum Teknik Üniversitesi Elektrik ve Elektronik Mühendisliği Fakültesinden mezun olan oğlunun diploma töreni için kentte gelen baba, memleketine dönerken direksiyon başında beyin kanaması geçirerek hayatını kaybetti. Baba’dan geriye törende çekilen fotoğraflar kaldı.

Sevda Güneş İncesu/Pusula

Erzurum Teknik Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Elektrik ve Elektronik Mühendisliği bölümünü kazanan Samsunlu Furkan Küçükada, 4 yıllık eğitimini başarı ile tamamlayarak mezun oldu. Geçtiğimiz günlerde oğullarının diploma töreni için Samsun’dan Erzurum’a gelen baba Hakan ve anne Semra Küçükada, hafta sonu üniversitenin yerleşkesinde yapılan mezuniyet törenine katıldı.

Hayatlarının en mutlu günlerinden birini yaşayan aile, evlatları ile objektiflere gururla poz vererek o anları kare kare kaydettiler. Ancak bu mutlulukları kısa sürdü.

Dönüş yolunda fenalaştı

Küçükada Ailesi, mezuniyet töreninin ardından diplomasını alan oğulları Furkan’ı da yanlarına alıp akşam saatlerinde memleketleri Samsun’a gitmek için yola çıktı. Direksiyona geçen baba Hakan Küçükada, Erzincan’ın Refahiye ilçesi yakınlarında fenalaştı. Otomobilin yalpaladığını fark eden Furkan, babasına telkinlerle otomobili park ettirmeyi başardı.

O esnada direksiyon başında yığılıp kalan 50 yaşındaki Hakan Küçükada’nın nabzının atmadığını, nefes almadığını fark eden anne Sema ve oğlu Furkan, 112 sağlık ekiplerine ambulansa bilgi verirken bir yanda da hastaya kalp masajı yaptılar. Refahiye Devlet Hastanesine kaldırılan Hakan Küçükada’nın beyin kanaması sonucu hayatını kaybettiği anlaşıldı.

Erzurum’da ki sevenlerini yasa boğan Hakan Küçükada’nın cenazesi, memleketi Samsun’a gönderilirken, Furkan ile babasının en mutlu anları mezuniyette çekilen fotoğraflarda kaldı.

Kaynak: GazeteGüncel

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu