‘Dadaşların teveccühüne, Hakkın tevfikine teslimiz’

AK Parti Milletvekili İbrahim Aydemir 5’inci Yasama dönemi Yaz etabı saha çalışmalarını Palandöken ve Yakutiye ilçeleri mahallelerinde gerçekleştirdi. Her iki ilçenin AK Teşkilatlarıyla birlikte halkın nabzını tutan, sosyal ve iktisadi konularda gündemi paylaşan Milletvekili Aydemir, ‘Dadaşların Sayın Cumhurbaşkanımıza olan vefası hizmet ve eser siyasetimize güç kazandırıyor. ‘ dedi


AYDEMİR AK SİYASETİN ÖNCELİKLERİNİ PAYLAŞTI


AK siyaset anlayışının halkın irfan, vicdan ve aklını esas aldığı, hizmet rotasını vatandaşın çizdiği, eser üretmede temel oluşturan ilham ve şevkin halkın gönlünden sadır olan güven ve muhabbetten kaynaklandığını belirten Milletvekili Aydemir, saha çalışmalarını, ‘Dadaşların Sayın Cumhurbaşkanımızın ufkuna koşulsuz bağlılıkları, milli iradenin emsalsiz vefa vurgusudur.’ Sözleriyle özetledi.


AYDEMİR’DEN FARKINDALIK VURGUSU


AK Siyasi anlayışın halkla istişare etmek, gücünü yalnız ondan almak, sorunlarla yüzleşmek, problemlerin hal ve çözümünde halkın aklına teslim olmak gibi bir farkındalığı ifade ettiğini belirten Milletvekili Aydemir, ‘Biz hep halkın teveccühü, hakkın tevfikine teslimiz, dedik. Bu ufukta kararlıyız’ ifadesini kullandı.


‘HEMŞEHRİLERİMİZDEN ALLAH(CC) RAZI OLSUN’


Hafta sonu saha çalışmalarında Palandöken ve Yakutiye ilçelerine yoğunlaşan Milletvekili Aydemir, hafta sonunda Palandöken ilçesi Karayolları mevkiindeki esnaf ve vatandaş ziyaretleri gerçekleştirdi. Milletvekili Aydemir, ‘Esnaf ve halkımızın Dadaşça misafirperverliklere muhatap olduk. Sayın Cumhurbaşkanımıza yürekten muhabbet sunanlar AK Parti kadrolarına itimatlarının da altını çizdiler. Hemşehrilerimizden Allah(cc) razı olsun.’ paylaşımında bulundu.


DADAŞLARIN TAVSİYELERİ


‘Palandöken ilçesi Şehit Erdal Pişken Caddesindeki esnaf ziyaretlerinde bir taraftan, bireysel ve toplumsal taleplere muhatap olduk, öte yandan “2023 zaferi için sıkı çalışın” tembihatlarına… Hemşehrilerimizin her hali güzeldir; vesselam!’ kaydını düşen Milletvekili Aydemir, ‘Sayın Cumhurbaşkanımızın Dadaş yüreğinde müstesna bir yeri var. ‘ dedi.


AYDEMİR’DEN ÇUKUREVLER İSTİŞARESİ


Palandöken ilçesi Çukurevler bölgesinde kahvehanelerde dadaş masalarına konuk edilen Milletvekili Aydemir, birebir yaptığı görüşmelerde Palandökenlilerin gündeme ilişkin notlarını kaydetti. Aydemir, ‘Kahvehaneler çay ikramının siyasi sohbete lezzet kattığı mekanlar. Palandöken ilçe ziyaretimizde de yol üstündeki kahvehanelerde bu hazzı yaşadık. Hemşehrilerimiz iftihar varakalarımız.’ değerlendirmesini yaptı.


YAKUTİYE ETABI SAHA ÇALIŞMALARI


Palandöken programlı sahada Mahalle buluşmalarının 4’üncü etabını tamamlayan Milletvekili Aydemir saha yoklamalarına Yakutiye ilçesiyle devam etti. AK Parti Yakutiye ilçe Başkanı Recep Aydın


Riyasetinde kaydedilen, AK Parti İl Başkan Yardımcısı Ali Kemal Şahintürk’ün de katıldığı etkinlikte


AK Heyet esnaf ve vatandaşla mülaki oldu.


YILDIRIM TARIMSAL ÖNGÖRÜLERİNİ AKTARDI


Yakutiye saha çalışmalarını kapsamında İlçe Ziraat Odası Başkanlığını ziyaret eden Milletvekili Aydemir ve beraberindeki AK Heyet Başkan İslam Yıldırım ve yönetim kurulu üyeleriyle sektöre ilişkin gelişmeleri ele aldı. Başkan Yıldırım görüşmede,  ‘Sayın Cumhurbaşkanımızın Tarım ve Hayvancılığa verdiği desteğin değeri çok yüksek” tespitini aktardı.


KONGRE CADDESİ ESNAFIYLA MEŞVERET


Yakutiye ilçesi Kongre Binası hinterlandındaki esnafı ziyaret ederek, iktisadi gündeme ilişkin değerlendirmeleri alan Milletvekili Aydemir, ‘Hemşehrilerimizin heyetimize dönük muhabbeti ve çalışma şevkimizi teşvik edici yaklaşımlarına teşekkür ediyoruz. ‘ dedi.


TORTUM GARAJI HİNTERLANDI GÖRÜŞMELERİ


AK Parti Heyeti daha sonra Yakutiye İlçesi Kongre Caddesi Tortum Garajı civarındaki esnafla görüştü. Milletvekili Aydemir, ‘Görüşmelerimizde özellikle un ve yem alış verişine dönük paylaşımlar ayrıntılı bilgi sahibi olmamızı sağladı. İlgili kurum amirleriyle yaptığımız görüşmeler ise esnafımızın ayrıntıya muttali olmalarını temin etti.’ dedi..


YAKUTİYE’DE AK MASA BULUŞMASI


Milletvekili Aydemir hafta sonu saha çalışmalarının akabinde AK Parti Yakutiye ilçe Teşkilatı Haftalık olağan toplantısına katıldı. Palandöken ilçe Başkanı Haktan Ömeroğlu, Yakutiye AK Parti Teşkilatı Yönetim Kurulu üyelerinin katıldığı yaz dönemi saha çalışmaları değerlendirme ve tespit görüşmesinde katılımcılar ildeki siyaset tansiyon ve gündemine dair kayıtlarını paylaştılar.


 


 


Kaynak: ErzurumGazetesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu