Dadaş Anasından sadakat ve vefa yaklaşımı

AK Parti Erzurum Milletvekili Aydemir, ‘Dadaş feraset ve irfanı gönül pusulamızdır. Onların yüksek fehim ve basireti her daim ufkumuzu çizmeye devam edecektir. Dadaşların her biriyle gurur duyuyoruz. ‘ dedi.


ŞÜKRÜPAŞA ZİYARETİ


Milletvekili Aydemir Erzurum Saha çalışmaları düzeyinde Şükrüpaşa semtinde esnafı ziyaret etti, semt cadde ve sokaklarında vatandaşlarla birebir görüşerek ülke ve Erzurum gündemine ilişkin değerlendirmelerini ve dualarını aldı.


AYDEMİR SAHADAYDI


Kurum ziyaretleriyle birlikte vatandaşlarla mülaki olan Milletvekili Aydemir, ‘Tamamına yakını Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve AK parti kadrolarına şükran ve muhabbet aktarımında bulunuyorlar. Biz de hemşehrilerimizin her biriyle gurur duyuyoruz.’ değerlendirmesinde bulundu.


‘VATANDAŞLARIMIZIN HER BİRİ BİZİM BAŞ TACIMIZDIR’


Şükrüpaşa’da esnaf işyerlerini ziyaret eden Milletvekili Aydemir, siyasi ve iktisadi gelişmeler odağında esnafın görüşlerini aldı, talep ve beklentilerini değerlendirdi. Esnaf ve vatandaş ziyaretlerinde dadaşların Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti kadrolarına güvenlerini izhar ettiklerini belirten Milletvekili Aydemir, ‘Vatandaşlarımızın her biri bizim baş tacımızdır. ‘ dedi.


DADAŞ ANASINDAN ÖRNEK YAKLAŞIM


Şükrüpaşa saha çalışmasında Cumhurbaşkanı Erdoğan’a vefa ve sadakate ilişkin bir tablo yaşandı. Yaşı kemale ermiş bir Dadaş anası kendini Milletvekili olarak tanıtan Aydemir’e “Tayyip Erdoğan’ın Milletvekili, Sana kurban olurum!” karşılığını verdi ve dua etti. Sıkça yaşadığı vefa ve sadakat yaklaşımı karşısında duygusal anlar yaşayan Milletvekili Aydemir, ‘ İlahi inayet ve nusretin kuşatması böyle oluyor. Şükür ve Elhamdulillah.’ niyazında bulundu.


AK PARTİ İSTİŞARESİ


Günlük saha çalışmasını Şükrüpaşa’da tamamlayan Milletvekili Aydemir, daha sonra AK Parti İl Başkanlığı Yönetim Kurulu toplantısına katıldı. İl Başkanı Mehmet Emin Öz ile Yönetim Kurulu Üyeleri, İl Kadın Kolları Başkanı Ayşe Deniz Çelik ve İl Gençlik Kolları Başkanı  M. Gökberk Kocaaliler’in bulunduğu toplantıda gündeme ilişkin tespitler ele alındı.


 


Kaynak: ErzurumGazetesi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu