Cüneyt Arkın son yolculuğuna uğurlandı

Cüneyt Arkın son yolculuğuna uğurlandı

Yeşilcam`ın usta oyuncusu Cüneyt Arkın için Teşvikiye Camii`nde tören düzenlendi. Binlerce kişinin katıldığı cenaze töreninde usta oyuncu, alkışlar ve sloganlar eşliğinde son yolculuğuna uğurlandı.

A+A-

Erzurum Günce /Yeşilcam`ın usta oyuncusu Cüneyt Arkın için Teşvikiye Camii`nde tören düzenlendi. Binlerce kişinin katıldığı cenaze töreninde usta oyuncu, alkışlar ve sloganlar eşliğinde son yolculuğuna uğurlandı.
2/2085 yaşında hayata gözlerini yuman usta oyuncu Cüneyt Arkın`ın cenazesi Atatürk Kültür Merkezi`nde düzenlenen törenin ardından son yolcuğuna uğurlanmak üzere Teşvikiye Camii`ne getirildi.
3/20Buradaki törene ise Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Gelecek Parti Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya , Arkın`ın hayat arkadaşı Betül Cüreklibatır, oğulları Murat Arkın, Kaan Cüreklibatır, sanatçılar Türkan Şoray, Mahmut Cevher, Nuri Alço, Burak Özçivit, Kerem Alışık, Tamer Yiğit, Serdar Gökhan ve usta oyuncunun binlerce hayranı katıldı.
4/20Hayranları caminin dışına kadar taştı.
5/20Gözyaşlarını tutamayan eşi Betül Cüreklibatır`ını ise yakınları teselli etti.
6/20Cenaze namazının kılınmasının ardından Arkın`ın tabutu kalabalık tarafından omuzlanarak araca taşındı.
7/20Binlerce kişi alkışlar ve “Türkiye seninle gurur duyuyor” sloganları eşliğinde usta oyuncuyu son yolculuğuna uğurladı.
8/20Arkın cenazesi defnedilmek üzere Zincirlikuyu Mezarlığı`nda götürüldü.
9/20
10/20
11/20
12/20
13/20
14/20
15/20
16/20
17/20
18/20
19/20
20/20

Önceki ve Sonraki Haberler

Kaynak: GazeteGüncel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu