Cumhurbaşkanı Erdoğan: Ailemizi asla bunlara yedirmeyiz – Son Dakika Türkiye Haberleri

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, seçim çalışmaları kapsamında partisinin Aydın mitinginde konuşuyor.

Erdoğan’ın açıklamalarından satır başları şöyle:

”Önceki gün İstanbul’da 1 milyon 700 bin kişiyi orada kucakladık. Tarihimizin en büyük buluşmasını gerçekleştirdik. Şimdi de Aydın’ın misafiriyiz. Aydın her zamanki gibi bugün yine çok güzel. Aydın isterse sandıkları bu defa bir başka patlatır.

Bu sene ramazan ayını özellikle depremzedelerimize ve deprem bölgesindeki illerimize ayırdık. Gidemediğimiz illerimize 14 Mayıs’tan sonra inşallah treşeklür ziyareti yapacağız. Bunun için önce 14 MAyıs’tan zaferle çıkmamız gerekiyor. Sandıkları patlatıyor muyuz? Birilerini de sandığa gömüyor muyuz? Önümüzde 4 gün kaldı. Pazar günü çok önemli bir karar vereceğiz. Ya terör örgütleri ile mücadele yürütenlerden ya da FETÖ’cülerle kol kola yürüyenlerden yana kullanacağız.

Tercihimizi ya aile kurumuna sahip çıkanlardan ya da LGBT’yi başımıza musallat edenlerden yana belirleyeceğiz. Bu CHP, İYİ Parti, HDP LGBT’ci mi? İstanbul Ankara büyükşehir belediyecileri onların belediye başkanları zaten LGBT’cilerin en büyük finansörü. AK Parti’ye MHP’ye Cumhur İttifakı’na LGBT girebilir mi? Biz ailenin kutsiyetine inanıyoruz. Ailemizi asla bunlara yedirmeyiz. Torununu Sosyal Güvenlik Kurumu’na kaydediyor. Bunlar hırsız. Defolu bir şahsa yetki verir miyiz?”


…’yi sosyal medyadan takip edin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu