Bahçeli: 14 Mayıs 2023 tarihi bir dönüm noktasıdır – Son Dakika Türkiye Haberleri

Son dakika haberi!

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Çorum’da “Aziz Milletim Sıra Sende” temalı açık hava toplantılarına katılıyor.

Seçim mesajları veren Bahçeli, 14 Mayıs’ın dönüm noktası olduğunu belirtti. “Bugüne istikrar yarına huzur diyorsak hep birlikte başarırız. Devletin gücü milletin ferasetiyle hep birlikte yaparız.” diye konuşan Bahçeli, “Biz halkımız ne diyorsa ona bakıyoruz.” dedi. 

Bahçeli, Millet İttifakı cumhurbaşkanı adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na da eleştirilerde buldu.

“HEP BİRLİKTE YAPARIZ”

Bahçeli’nin açıklamaları şöyle:

14 Mayıs 2023 tarihi dönüm noktasıdır. Lider ülke Türkiye’nin meşalesi yakılmıştır. Bizim ülkümüz Türkiye merkezli yeni bir medeniyet ve insanlığın huzurudur. Elbette yapacağız. Hep birlikte başaracağız. 29 Ekim 2023 artık ufukta görülmüştür. 14 Mayıs cumhurbaşkanlığı ve milletvekili genel seçimlerini Cumhur’un zaferiyle pekiştirmek lazımdır. Bugüne istikrar yarına huzur diyorsak hep birlikte başarırız. Devletin gücü milletin ferasetiyle hep birlikte yaparız. 

14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak seçimlerine hazır mısınız? Vakti saati geldiğinde sandığa gidecek misiniz? Alayını birden sandığa gömecek misiniz? Aziz milletim sıra sende. Çorumlu kardeşlerim sıra, yetki alayınızda.  

“GÜÇ YETTİREMEZ”

Kılıçdaroğlu, Türkiye’nin önünü kesmek için çabalıyor. PKK, Kılıçdaroğlu ile yol yürüyor. FETÖ, Kılıçdaroğlu’na umut bağlıyor. Terörist Demirtaş, cezaevinden Kılıçdaroğlu’na oy vereceğim diyor.  Bir HDP’li diyor ki, “Anayasa’dan Türklüğü çıkaracağız, dokunulmaz maddelere dokunacağız.” Ali Babacan da demedi mi? İYİ Parti sessiz kaldı. Utanmadan üç maymunu oynadılar. Türklüğün Anayasa’dan çıkarılması demek Türk’e biçilmiş kefendir. Türkiye’nin temellerine dinamit döşenmesidir. Son Türk oğlu Türk yaşadığı sürece bu topraklardan Türk ve Türk Milleti’ni hiçbir alçak, hiçbir dış bağlantılı hain sökemez, buna güç yetiremez. 

THE ECONOMIST’E TEPKİ

The Economist dergisi muhalefetin iktidar olması halinde güney sınırında terör koridoru açılacağını, Türkiye’nin dış politikasının değişeceğini, S-400’ün çürümeye bırakılacağı iddia edilmiş. 7 düvel 14 Mayıs’ı bekliyor. Terörü aklamaya, arındırmaya niyetlenen bu melanet siyaseti mayın gibi yerleştiren ülkeler 14 Mayıs için hayal kuruyor. Ancak hevesleri boşuna, çabaları beyhude.

Ne kadar Türk ve İslm düşmanı varsa Kılıçdaroğlu’nun arkasında duruyor. Küresel emperyalistin borusu Türk vatanında ötemez.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu