Aydemir’den ilçe ilçe Dadaşlarla istişare

AK Parti Milletvekili İbrahim Aydemir hafta sonu sahada istişare programı düzeyinde Palandöken Yıldızkent, Yakutiye ve Aziziye ilçelerinde dadaşlarla bir araya geldi. İlçe ziyaretlerinde esnaf işyerlerine konuk edilen Milletvekili Aydemir, iktisadi ve sosyal gündeme ilişkin sualleri cevaplandırdı, vatandaşların tespit ve öngörülerini dinledi.


AYDEMİR’DEN HAFTA SONU SAHA BULUŞMALARI


Milletvekili Aydemir yaz dönemi saha çalışmaları kapsamında Yakutiye ve Palandöken ilçelerinde esnaf ziyaretinde bulundu. AK Parti İl Başkan Yardımcısı İsmail Suci, Yakutiye İlçe Başkan Yardımcısı Fazlı Kartal ve Büyükşehir Belediyesi Danışmanı Hüseyin Koçan’ın da katıldığı programda Milletvekili Aydemir, İbrahim Paşa ve Cennetzade muhitlerindeki dadaşlarla hemhal oldu.


YAKUTİYE İSTİŞARESİ


Yakutiye ilçesi Yenikapı ve Prof. Dr. Recep Akdağ caddelerindeki esnaf ve vatandaş ziyaretlerini gerçekleştiren AK Parti Heyetiesnafın ekonomiye ilişkin değerlendirmelerini aldı. Milletvekili Aydemir ziyaret sonrası, ‘Esnafımızın Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan riyasetinde açıklanan rahatlatıcı iktisadi kararlara memnuniyet ifadeleri vardı.Asil milletimiz, liderine ve kadrolarına sahip çıkıyor. Minnettarız. ‘ dedi.


YILDIZKENT ESNAFINI ZİYARET


Yakutiye Saha Buluşmaları programı sonrasında Palandöken Yıldızkent esnafını ziyaret eden Milletvekili Aydemir, Yıldızkent Selimiye Camisi muhitinde vatandaşlarla sohbet etti. AK Parti İl Başkan Yardımcısı Ali Tuğrul Birdal, AK Parti Palandöken İlçe Başkan Yardımcısı Turan Dinler ve EBBB Danışmanı Hüseyin Koçan’la birlikte ağırlanan Milletvekili Aydemir, ‘ Palandöken ilçemizdeki esnaf ziyaretimiz çok verimliydi.  Bizi gönülden kucaklayıp bağrına basan kardeşlerimize şükran borçluyuz. ‘ dedi.


DADAŞLARIN DÜŞTÜĞÜ NOT


Yıldızkent Selimiye Camisi muhitinde esnaf ziyareti yanında kahvehanelerdeki dadaşlarla da bir araya gelen Milletvekili Aydemir, ‘2023 zaferine kilitlenen heşehrilerimizden ısrarlı uyarı: “Bir lahza dahi gaflet olmasın; ülkemizi 7’li masa zilletine mahkum edemeyiz!” Hassasiyetlerine minnettarız. ‘ kaydını düştü.


AZİZİYE SAHA ÇALIŞMASI


AK Parti İL Başkan Yardımcısı Rıza Altunayar, İlçe Başkan Yardımcıları İlhan Kervan ve Murat Alapa’yla birlikte Aziziye İlçesi Mağazalar Bölgesinde Aziziyelilerle söyleşen Milletvekili Aydemir, ‘Gönülden gönüle yol vardır. Bilgi alışverişi ve karşılıklı muhabbet ifadeleriyle yürekleri senkronize yaklaşımımız her vakit devam edecek inşaallah.’ Değerlendirmesinde bulundu.


HEMŞEHRİLERİMİZİN CUMHURBAŞKANIMIZA VEFA YAKLAŞIMLARINA MİNNETTARIZ


Aziziye ilçesi Ayyıldız Caddesindeki esnaf ziyaretinde ticaret sektörünün beklentilerini ele alan Milletvekili Aydemir, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ekonomiye ilişkin destek açıklamalarını paylaştı, Yen i ekonomik Model hakkında bilgi verdi. Milletvekili Aydemir yaptığı açıklamada,‘ Hemşehrilerimizin Cumhurbaşkanımızı ve AK Parti kadrolarını kucaklayan yaklaşımlarına minnettarız.’ dedi.


AYDEMİR’DEN YARIMCA İSTİŞARESİ


Beraberindeki heyet ile birlikte Aziziye Yarımca’da vatandaşlarla buluşan Milletvekili Aydemir, birebir görüştüğü Yarımca sakinlerinin gündeme yönelik yorumlarını aldı. Milletvekili Aydemir, ‘Aziziye ilçemizdeki son ziyaret durağımız Yarımca Mahalle Bahçeleri oldu. Uzun soluklu sohbet her açıdan huzur ve bereket enjekte etti. ‘ kaydını düştü.


 


 


 


Kaynak: ErzurumGazetesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu