Aydemir: ‘Dadaş Muhtarlarımızla iftihar ediyoruz’

AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, TBMM’de Tekman, Olur ve Şenkaya Belediye başkanlarıyla bir araya geldi, 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla Başkent’te bulunan Erzurum Muhtarlarını ağırladı.


‘HEPSİ NİTELİK ABİDESİ


Milletvekili Aydemir, “Muhtarlar Günü” münasebetiyle Ankara’da bulunan Erzurum’un her ilçesinden çok değerli Muhtarlarımızla TBMM’de birlikte olduk. Ayrım gayrım yok. Hepsi nitelik abidesi, hepsi vatan millet sevdalısı. Onlarla iftihar ediyoruz. ‘ paylaşımında bulundu.


AYDEMİR BAŞKANLARLA BULUŞTU


Milletvekili Aydemir TBMM’deki Çalışma Ofisinde Şankaya Belediye Başkanı Yavuz Bedir, Tekman Belediye Başkanı Mustafa Ergin ve Olur Belediye Başkanı Sıddık Demircan’ı ağırlayarak yerel hizmetler, 2023 öngörüleri ve ilçelerin sosyoekonomik performansları odağında istişarelerde bulundu.


‘BAŞKANLARIMIZLA GURUR DUYUYORUZ’


Milletvekili Aydemir, ‘TBMM’de ziyaretimize gelen Tekman, Olur ve Şenkaya ilçelerimizin çok değerli Belediye Başkanları, Mustafa Ergin, Sıddık Demircan ve Yavuz Bedir kardeşlerimle yerel hizmetlere dönük sohbet ettik. Başkanlarımızın gayretlerine, hizmetlerine yürekten teşekkür ediyorum. Başarıları daim olsun. ‘ dedi.


TEKMAN BALI MARKALAŞIYOR


Ziyaret sonrasında Tekman Belediye Başkanı Mustafa Ergin ilçedeki arıcılığa ve üretilen nitelikli bala dikkat çekmek için bakan ve milletvekillerine bal ikram etti. Milletvekili Aydemir, Tekman Balı’nın markalaşması kaydında girişimde bulunan Başkan Ergin’i tebrik ederek, “Tekman ilçemiz eşsizdir ve her yönüyle güzeldir. İlçe ekonomisinde arıcılık kaydında başlatılan markalaşma sürecinin destekçisiyiz. ‘ dedi.


Kaynak: ErzurumGazetesi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu