Arınç’ı eleştirmek isteyen Bulut, Erdoğan’ı hedef aldı

Erzurum Güncel- Yiğit Bulut, sosyal medya hesabında yaptığı ‘Kozmik Oda’ paylaşımıyla eski TBMM Başkanı Bülent Arınç‘ı eleştirmek isterken dönemin Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan‘ı hedef aldı.

Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Politikaları Kurulu Üyesi Yiğit Bulut, Kozmik Oda üzerinden Bülent Arınç‘ı hedef aldı. Kozmik Oda’yı arama izninin verilmesi üzerinden eski TBMM Başkanı Arınç’ı eleştiren Bulut, şu paylaşımı yaptı:

Kozmik Oda’ya girilmesin diye yazım var arşivde duruyor!! Kozmik Oda’ya girilmesin diye yazdım adeta yalvardım!! Bu giriş sonrası kaç kahramanımız deşifre oldu ve şehit edildi! Buna sebep olanlar hala nasıl onur timsali gibi konuşuyor!! TC’nin hesabı kimsede kalmayacak!

tt-js5j.jpg

Saat 00.57’de yaptığı paylaşımı daha sonra silen Bulut’un, Arınç’ı hedef aldığı ifade edildi.

Erdoğan aranmasını istemişti

Kozmik Oda olarak bilinen Genelkurmay Başkanlığı Seferberlik Bölge Başkanlığı’nda arama talimatını şimdilerde ‘FETÖ’ davası nedeniyle cezaevinde olan savcı Mustafa Bilgili vermişti. Dönemin Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ, yine dönemin Başbakanı Tayyip Erdoğan‘la görüşerek, ‘devlet sırlarının ifşa olacağı’ sebebiyle arama yapılmamasını talep etmişti. Ancak sonrasında Erdoğan’ın bu talebe karşı çıkmasıyla arama yapılmıştı.

Kaynak: GazeteGüncel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu