Akıllı ev teknoloji ürünlerini Xiaomi Smart Life adıyla satacak

Kullanıcılara hem ucuz hem de kalite açısından hitap etmeye çalışan firma şu ana kadar da hedeflerini başarılı bir şekilde yürütüyor. Akıllı ev teknoloji ürünleri farklı bir marka adı altında satıyordu. Şimdi ise Xiaomi Smart Life olarak yoluna devam edecek.

Mijia ismi ile kullanıcılarına ulaşan firma bu ismi değiştirme kararı aldı. İçinde firmanın ismi geçmediği için bilinirlik ve markalaşma adına bu ismi biraz zayıf ve yetersiz olarak görüyordu. Bu yüzden isim değişikliğine giderken içinde marka ismi de geçen Xiaomi Smart Life ismini tercih etti. Açıkçası isabetli bir karar olduğunu söylemekte fayda var. Mijia markası ilk duyulduğunda önemsiz veya araştırılmayınca kalitesiz bir marka izlenimi veriyordu.

Bu yeni ismiyle akıllı ev teknolojileri ile global pazarda ürünlerinin satışına devam edecak olan firmanın bu ismi yeni teknolojik ürünlerini de tanıtacağı bir lansman hazırlığında olduğu söyleniyor. Bu lansmanda akıllı tüketici elektroniğindeki yeni ürünleri için yeni teknoloji ile kullanıcıların karşısına çıkacak.

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu