Ak Parti Hınıs’ta Dağılmaya Başladı

Ak Parti Hınıs Teşkilatından istifalar gelmeye başladı...

Ak Parti Hınıs’ta istifa Depremi!

Hınıs Belediyesi Ak Parti’den Meclis Üyeliği görevini yürüten aynı zamanda Erzurum Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi olan Volkan Erol, sosyal medya hesaplarından yaptığı yazılı açıklamada, bu görevlerden ve Ak Parti üyeliğinden istifa ettiğini açıkladı.

Hınıs’ta ve diğer güney ilçelerinde Ak Partinin yetersiz hizmetleri ve yanlış politikaları sebebiyle vatandaşın, bu durumdan rahatsız olduğu, parti tabanında bir çok üyenin partiden istifa ettiği söylentiler arasında.

Vatandaş Rahatsız, değişim istiyor!

14 Mayıs seçimlerine 12 gün gibi az bir süre kalmışken, Ak Parti ülke genelinde olduğu gibi, ilçemizde de kan kaybetmeye devam ediyor. Sadece seçim zamanları hatırlanmak istemeyen bölge halkı, adalet ve liyakatla yönetilmek istiyor. Hayvancılığın ve tarımın bölgede bittiğini, kendi imkanlarıyla üreten kesiminin de göç ederek şehri terk ettiğini vurgulan vatandaşlar, “bu böyle gitmez, değişim şart oldu!, Biz uysal koyun değiliz, her seçim zamanı gelip başımızı okşayıp, bizi kandırıp gidiyorlar. İstediklerini aldıktan sonra da yüzümüze dahi bakmıyorlar” şeklindeki yakınmalar durumun vehametini gösteriyor.

 

Başa dön tuşu