31 Mart 2023 günlük burç yorumları

31 Mart 2023 günlük burç yorumları

Astrolog Murat İpek’ten 31 Mart 2023 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

Ay, bugün yengeç burcundan Aslan’a geçiyor. Kendimizi biraz daha gösterişli, şık bir şekilde görmek isteyebiliriz. Alışveriş yaparken dikkatli olun.  
MURAT İPEK / astroloji@muratipek.com
KOÇ
Nazik gezegenler bugün size olumlu ruh halinizi yükseltebilecek etkilerde bulunabilir. Bazı güzellikleri fark edeceksiniz. Olumlu durmaya bakın.
BOĞA
Size bugün perde arkasından bir yardım eli uzanabilir ve özel hayatınızdan veya gizli saklı bir yerden olumlu bir güç alacaksınız gibi görüyor.
İKİZLER
İçsel gücünüzün yardımıyla uygun kararı verebilirsiniz. Artık daha iyi bir mali durumlara gelmeniz olası. Maneviyatınıza bugün önem verin.
YENGEÇ
Bugün biraz sert bir gün ve fakat çok arzuladığınız bir şeye de ulaşacaksınız gibi durmakta o nedenle kazancınıza odaklanmanızda çok fayda var.
ASLAN
Dilekleriniz bugün gökyüzü tarafından kabul edilebilir.  İş yerinde iyi performans gösterme yeteneğine sahipsiniz. Kullanın bunu iyi olacak.
BAŞAK
Kaybettikleriniz arkasından üzülseniz ne olacak ki? Bırakın kendinizi dünyanın zaten çivisi çıkmış. O nedenle inisiyatifiniz dışındaki konulara üzülmeyin.
TERAZİ
İşvereniniz işinize olan bağlılığınızdan memnun ve terfi ettirilebilirsiniz. Bu tip bir olanak bugün önünüze gelirse bunu kullanmaya bakın.
AKREP
Partnerinizle havadan sudan konuşmak iyi güzelde, konu ciddileşebilir bir anda siz çözüm odaklı olmaya bakın. Çünkü iş içinden çıkılmaz bir hal alabilir.
YAY
Sizden yayılan olumlu bir enerji bugün olmayacak. Sağlık sorunları yaşamamak için kendinizi hemen hemen her şeyden korumaya gayret edin.
OĞLAK
Eşinizle, sevgilinizle, hadi buna çoluk çocuğu da katalım, iletişim için güzel bir gün. Bekarsanız muhtemel bugün güzellikler yaşayabilirsiniz.
KOVA
Bugün girişim durumunuz aniden askıya alınabilir, kendinizi eliniz kolunuz bağlı hissedebilirsiniz. Uyku eksikliği sizi sinirli ve ukala yapabilir.
BALIK
Bugün kendinizi oturmuş bir yerde müzik dinlerken veya kitap okurken bulabilirsiniz. Yapmanız gereken onca iş varken bu size iyi geliyorsa yapın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu